Internetinės parduotuvės technolux.lt

Prekių pirkimo-pardavimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1 Šios Prekių pirkimo-pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Jūsų (toliau – Pirkėjas) ir technolux.lt (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes internetinėje parduotuvėje.

1.2 Įsigyti prekes internetinėje parduotuvėje gali:  

  • pilnametystės sulaukę veiksnūs fiziniai asmenys (kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka) ar jų įgalioti atstovai; 
  • nepilnamečiai asmenys iki 18 metų turi turėti tėvų ar globėjų sutikimą; 
  • Juridiniai asmenys ar jų įgalioti atstovai. 

1.3 Pardavėjas pasilieka teisę bet kada pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.

1.4 Prekių įsigytų internetinėje parduotuvėje technolux.lt pristatymas vyksta tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentas 

2.1 Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką “Užsakyti”.

3. Pirkėjo teisės 

3.1 Pirkėjas turi teisę pirkti prekes internetinėje parduotuvėje šių Taisyklių nustatyta tvarka.

4. Pirkėjo pareigos

4.1 Priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti už sutartą kainą.

4.2 Prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisakius priimti prekes, privalo padengti prekių užsakymo ir pristatymo išlaidas.

4.3 Pirkėjas naudodamasis internetine parduotuve, sutinka su šiomis Prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

5. Pardavėjo teisės 

5.1 Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotis internetine parduotuve.

5.2 Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

5.3 Pardavėjas, iškilus neaiškumams dėl užsakyme pateiktos informacijos (kai atsiskaitoma grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, gali susisiekti su Pirkėju užsakyme nurodytu telefonu. Prekių pristatymo terminas tokiu atveju pradedamas skaičiuoti nuo susisiekimo su Pirkėju dienos. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jei Pardavėjui nepavyksta susisiekti su Pirkėju per 2 (dvi) darbo dienas.

6. Pardavėjo įsipareigojimai

6.1 Sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

6.2 Pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes, Pirkėjo nurodytu adresu per sutartą pristatymo laikotarpį.

6.3 Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas pristatyti Pirkėjo užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus.

7. Prekių pristatymas

7.1 Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas iš anksto susisiekęs su Pirkėju.

7.2 Pirkėjas užsisakydamas prekes įsipareigoja nurodyti prekės (siuntos) pristatymo vietą ir atsako už nurodyto pristatymo adreso duomenų teisingumą. 

7.3 Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju ar jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę.

7.4 Pirkėjui pasirašius Sąskaitoje-faktūroje, važtaraštyje ar kitame perdavimo-priėmimo dokumente yra laikoma, kad prekė (siunta) yra perduota.

7.5 Pastebėję prekės (siuntos) pažeidimą, Pirkėjas prekės (siuntos) turi teisę nepriimti ir tai pažymėti prekės (siuntos) Sąskaitoje-faktūroje, važtaraštyje ar kitame perdavimo-priėmimo dokumente. Pirkėjui priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad prekė (siunta) priduota tvarkingai, o Pirkėjas pretenzijų neturi.

7.6 Perkant prekių už 1000 € ir daugiau pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje.

Pristatant į Kuršių Neriją prie prekės kainos pridedama – 50 €.

Prekių pristatymo įkainiai, jei sąskaitos suma adresatui neviršija 1000 € su PVM:
Montuojama technika:
1. Orkaitė – 9,9 €
2. Kaitlentė – 4,9 €
3. Indaplovė – 9,9 €
4. Šaldytuvas – 9,9 €
5. Skalbyklė – 9,9 €
6. Gartraukis – 4,9 €
7. Įmontuojama mikrobanginė – 4,9 €
8. Įmontuojamas kavos aparatas – 4,9 €
Laisvai pastatoma technika:
1. Viryklė – 9,9 €
2. Šaldytuvas – 9,9 €
3. Skalbyklė – 9,9 €
4. Džiovyklė – 9,9 €
5. Indaplovė – 9,9 €
Televizoriai – 4,9 €
Smulki buitinė technika – 4,9 €

Prekės pristatomos darbo dienomis visoje Lietuvoje, bet kuriuo adresu.
 
Kiekvienu pirkimo atveju dėl pristatymo su Jumis bus susisiekta telefonu arba el. paštu. Patogų prekių pristatymo laiką su Jumis suderins vadybininkai.

DEMESIO! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti išorinę siuntos būklę dar dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, yra būtina surašyti pastabas kurjeriui apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą (to nepadarius, eliminuojama galimybė vėliau pareikšti pretenzijas kurjerinei bendrovei dėl pristatymo broko).

- Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

- Atsiskaitydami grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

- Neužsakius užnešimo paslaugos, kurjeris pristatys užsakymą iki nurodyto adreso namo laiptinės. Jei Jūs norite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristačius prekes, pažymėkite tai prieš užbaigiant pirkimo procedūrą.Jei Jūs norite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristačius prekes, pažymėkite tai prieš užbaigiant pirkimo procedūrą.

Prekės (-ių) sveriančių 30-80 kg užnešimo paslaugos kaina – 19,90 €.

8. Daiktų grąžinimas

8.1 Remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228( straipsnio 1 dalyje, nustatančio, jog "Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.228( straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis“ nustatyta tvarka, galimas tinkamos kokybės prekių grąžinimas:

- Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo–pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui ir prekes grąžindamas savo lėšomis per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pristatymo dienos (klientas siuntos priėmimą patvirtina parašu kurjeriui);
- Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti nurodyta teise atsisakyti sutarties, jeigu sutartis buvo sudaryta dėl garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterių programų tiekimo ir pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas;
- Jeigu pirkėjas pasinaudoja teise atsisakyti sutarties, kai už daiktą visiškai ar iš dalies sumokama pagal tam tikslui pardavėjo ir pirkėjo arba pardavėjo ir trečiojo asmens sudarytą vartojimo kredito sutartį, tai ta vartojimo kredito sutartis turi būti nutraukiama be jokių papildomų įsipareigojimų pirkėjui.

9. Atsakomybė

9.1 Pirkėjas atsakingas už registracijos formoje (vardas, pavardė, adresas, telefonas, elektroninis paštas) pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už iš to kylančias pasekmes.

9.2 Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis internetine parduotuvėje.

9.3 Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per internetinėje parduotuvėje esančias nuorodas.

9.4 Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizdo terminalo ypatybių.

9.5 Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

9.6 Administruodami savo interneto svetainę mes galime fiksuoti lankytojų IP adresus (unikalus numeris, identifikuojantis kompiuterį, mobilų telefoną ir kitą techniką) ir naudoti slapukus ("cookies"), kurie padeda atpažinti naudotojo įrenginį (pvz., apsilankius pakartotinai).

9.7 Pirkėjo informacija gali būti saugoma ne ilgiau kaip 10 metų nuo asmens duomenų gavimo dienos.

9.7 Pirkėjas turi teisę gauti informaciją apie savo pateiktus ir išsaugotus duomenis, prašyti juos ištaisyti, sunaikinti, sustabdyti (išskyrus saugojimą) duomenų tvarkymo veiksmus, perduoti kitam duomenų valdytojui BDAR numatytais atvejais. Dėl duomenų tvarkymo kreiptis į UAB "Verta Trade", tel. 868551562, el. p. info@technolux.lt. Jei Pirkėjas mano, kad jo asmens duomenys tvarkomi netinkamai, jis turi teisę kreiptis į VDAI.

10. Informacijos perdavimas 

10.1 Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu, ar susisiekia nurodytu telefonu.

10.2 Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia internetinės parduotuvės skyriuje “Kontaktai” nurodytais duomenimis.

11. Baigiamosios nuostatos

11.1 Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

11.2 Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka