Pirkimas išsimokėtinai

 

TIKSLINĖS PASKOLOS SĄLYGOS

Pirkti prekes išsimokėtinai gali tik pilnamečiai asmenys, turintys galiojančią asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, Lietuvos Respublikos piliečio pasą.
Mažiausia pirkinių finansavimo suma – 45 €, finansuojama suma skaičiuojama nuo viso krepšelio dydžio.
Tikslinė paskola gali būti suteikiama 6–36 mėnesių laikotarpiui.
technolux.lt tinklalapyje sudarant sutartį, lizingo sistema paskaičiuos asmeniškai Jums skirtą mėnesio įmoką.

 

KAIP PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI?

Išsirenkate prekę. Jei norite pirkti išsimokėtinai, pažymėkite: SB lizingas, Mokilizingas. Užpildote elektroninę paraišką „technolux.lt" sistemoje vartojimo kreditui gauti. Mūsų darbuotojas per 1 (vieną) darbo dieną susisieks su Jumis telefonu ir praneš, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis bei kokios yra siūlomos jos sąlygos.

Jei niekada anksčiau nesate pirkęs (-usi) lizingu, mūsų darbuotojas Jus informuos telefonu apie būtinybę el. paštu info@technolux.lt atsiųsti lizingo kompanijos reikalaujamus papildomus dokumentus.

Užsakytas prekes gali priimti tik elektroninę paraišką pateikęs Pirkėjas. Tik elektroninę paraišką pateikęs Pirkėjas gali pasirašyti ir mūsų vairuotojo ar kurjerio atvežtą lizingo sutartį.
Mūsų vairuotojui ar kurjeriui pristatant prekes, Pirkėjas privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, leidimą nuolat gyventi Lietuvoje), jo kopiją, o taip pat kitus technolux.lt darbuotojo nurodytus dokumentus.
Mūsų vairuotojas ar kurjeris sutikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti lizingo sutartį, sutikimą bei perduos Pirkėjui prekes.

Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe.