Erdvinis

Gorenje IDR 4545 X


Palyginti

593,43 €

2.049,00 Lt


Aprašymas

Tai – naujo dizaino cilindro formos  erdvinio tipo garų surinktuvas. Tokie  garų surinktuvai dažniausiai tvirtinami prie lubų, virš virtuvės viduryje įrengtos gaminimo salelės, tampa svarbia interjero detale.

Šis modelis yra 39 - ių centimetrų skersmens, nerūdijančio plieno spalvos. Prietaisas valdomas elektroniniu būdu, pirštų galiukais liečiant prietaiso šone, valdymo zonoje esančius taškus – traukos greičių indikatorius. Galėsite rinktis vieną iš 4 traukos greičių ir garų surinktuvas veiks silpniau arba stipriau. Stipriausia trauka dažniausiai įjungiama gaminant kelis patiekalus ar kai kas nors virtuvėje užsirūko.

Daugiausia per valandą prietaisas gali ištraukti 629 m3 oro. Kaip išsiaiškinti, kokio galingumo garų surinktuvo reikia Jūsų virtuvei? Galingumas nustatomas pagal virtuvės dydį. Idealu, kai garų surinktuvas gali išvalyti visą patalpos orą nuo 10 iki 20 kartų per valandą. Taigi sudauginkite savo virtuvės ilgį, aukštį ir plotį ir žinosite, koks yra jos tūris. Padauginę dar iš 10-ies ar 20-ies jau žinosite, kokio galingumo prietaiso Jums reikia.

Galingumu šis modelis šiek tiek lenkia kitus garų surinktuvus. Nors prietaisas turi vieną variklį, tačiau ištraukti daugiau oro leidžia plati ištraukimo anga ir tiesus oro padavimas į lubose esantį ortakį.

Garų surinktuve įrengtos net keturios 20 vatų  halogeninės lemputės, apšviečiančios gaminimo zoną bei suteikiančios jaukumo virtuvei. Taigi, prietaisas gali tarnauti ir kaip šviestuvas, atsižvelgiant į tai, jog halogeninės lemputės vartoja minimaliai elektros energijos.

Dauguma garų surinktuvų – tarp jų ir šis modelis – gali veikti ir ventiliacijos, ir recirkuliacijos režimais. Kai garų surinktuvas jungiamas prie ventiliacinės angos, jis sutraukia gaminamo maisto garus, juos perleidžia per filtrą ir  išleidžia į išorę, t.y. lauk pro ventiliacinę angą. Tai vadinama ventiliacija.

Recirkuliacija – kai oras įtraukiamas į filtrą, jame išvalomas nuo kvapų ir garų, tuomet grąžinamas į virtuvę. Tam reikalingi anglies filtrai. Šiam modeliui jie užsakomi atskirai (filtro modelis 180178). 

Metalinis plaunamas riebalų filtras reikalingas, kad jame nusėstų riebalų dalelės gartraukiui dirbant. Toks filtras – daugkartinis, tereikia apsinešusį nuplauti šiltu vandeniu ir kempinėle.

Surinktuve įrengtas laikmatis, taigi spustelėję atitinkamus simbolius valdymo zonoje galėsite užprogramuoti prietaisą, kad jis išsijungtų po tam tikro laiko.

Šis garų surinktuvas turi kompanijos patobulintą perimetrinę ištraukimo sistemą P.A.E. Pritaikius ją oras traukiamas ne per centrinę dalį, o per prietaiso kraštus. Kas iš to Jums? Oro traukimas tampa labiau koncentruotas, sunaudojama mažiau elektros energijos ir garsas tampa tylesnis.

Jei padiskutuotumėte su buitinės technikos ekspertu, jis patvirtintų, jog garų surinktuvo ištraukiamajame vamzdyje turėtų būti kuo mažiau sulenkimų. Tuomet jis veikia efektyviau. Techniniuose parametruose nurodomas ir rekomenduojamas jungties, t.y. ventiliacinės angos sienoje skersmuo. Šiam modeliui  jis turėtų būti 15 centimetrų.

Veikdamas maksimaliu greičiu garų surinktuvas skleidžia 59 decibelų garsą. Tai prilygsta normaliai žmogaus kalbai. Kadangi šiuolaikiniuose butuose virtuvė tampa pagrindine šeimos susibūrimo vieta, šiame modelyje įrengta pažangi garso izoliacija, dėl kurios jis veikia dar tyliau.


Specifikacija

Gamintojas Gorenje
Modelis IDR 4545 X
Tipas Erdvinis
Spalva Nerūdijančio plieno/stiklas
Maksimali ištraukimo galia (kūb.m./val.) 629
Ortakio diametras (mm) 150
Triukšmo lygis (dB) 59
Plotis (cm) 39
Matmenys (AxPxG) 700-900x390x390
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.gorenje.lt

Panašios prekės

Gartraukis
Gorenje IDR 4545 X

593,43 €

2.049,00 Lt