Kamino tipo su stiklu

Gorenje DVGA 8545 AX


Palyginti

983,26 €

3.395,00 Lt


Aprašymas

Tai – kamino tipo prie sienos montuojamas garų surinktuvas. Tokie surinktuvai dažniausiai atlieka ne tik oro ištraukimo, tačiau ir dekoratyvinę funkciją, tampa virtuvės dizaino akcentu.

Šis modelis yra 80 – mties centimetrų pločio, juodo stiklo, įrėmintas nerūdijančio plieno rėmu, dūmtraukis taip pat pagamintas iš nerūdijančio plieno.  Tokio pločio garų surinktuvas tiks prie prailgintos arba iš „Domino“ tipo prietaisų sudėliotos kaitlentės, nes jo plotis turi maždaug atitikti kaitlentės plotį.

Surinktuvas valdomas per lietimui jautrią zoną jo viduryje. Spusteldami paviršių pirštu galėsite nustatyti vieną iš keturių ištraukimo greičių – nuo silpniausio iki stipriausio. Stipriausia trauka dažniausiai įjungiama gaminant kelis patiekalus ar net kai kas nors virtuvėje užsirūko.

Daugiausia per valandą jis gali ištraukti 669 m3 oro. Daugumoje techninių produktų aprašų mirga skaičiukai, tačiau dažnam pirkėjui jie nieko nepasako. Kokio galingumo garų surinktuvo reikia Jums? Galingumas nustatomas pagal virtuvės dydį. Idealu, kai garų surinktuvas gali išvalyti visą patalpos orą nuo 10 iki 20 kartų per valandą. Taigi sudauginkite savo virtuvės ilgį, aukštį ir plotį ir žinosite, kiek maždaug tūrio ji yra. Padauginę dar iš 10-ies ar 20-ies jau žinosite, kokio galingumo prietaiso Jums reikia.

Surinktuve įrengtas laikmatis, taigi spustelėję atitinkamus simbolius valdymo zonoje galėsite užprogramuoti prietaisą, kad jis išsijungtų po tam tikro laiko.

Gartraukį galima panaudoti, kaip vieną iš virtuvės apšvietimo elementų.

Garų rinktuve įrengtos 5 LED lemputės, ryškiai nušviečiančios gaminimo zoną, tačiau taupančios elektros energiją.

Dauguma garų surinktuvų – tarp jų ir šis modelis – gali veikti ir ventiliacijos, ir recirkuliacijos režimais. Pirmuoju atveju Jums reikės išvesti ištraukimo vamzdį į lauką (arba prijungti gartraukį prie esamos ventiliacijos angos), tačiau jei neturite tokios galimybės, galite rinktis antrąjį filtravimo būdą (recirkuliacijos), kuriam reikalingi anglies filtrai. Šiam modeliui jie užsakomi atskirai (filtro modelis 180178).  Jais išvalytas oras grįš atgal į patalpą.

Metalinis plaunamas riebalų filtras reikalingas, kad jame nusėstų riebalų dalelės gartraukiui veikiant ventiliacijos režimu. Šis gartraukis iš viso turi net 3 plaunamus riebalų filtrus.

Jei padiskutuotumėte su buitinės technikos ekspertu, jis patvirtintų, jog garų surinktuvo ištraukiamajame vamzdyje turėtų būti kuo mažiau sulenkimų. Tuomet jis veikia efektyviau. Techniniuose parametruose nurodomas ir rekomenduojamas jungties, t.y. ventiliacinės angos sienoje skersmuo. Šiam modeliui  jis turėtų būti 15 centimetrų.

Veikdamas maksimaliu greičiu garų surinktuvas skleidžia 58 decibelų garsą. Tai prilygsta normaliai žmogaus kalbai. Kadangi šiuolaikiniuose butuose virtuvė tampa pagrindine šeimos susibūrimo vieta, šiame modelyje įrengta pažangi garso izoliacija, dėl kurios jis veikia dar tyliau.


Specifikacija

Gamintojas Gorenje
Modelis DVGA 8545 AX
Tipas Kamino tipo su stiklu
Spalva Juoda
Maksimali ištraukimo galia (kūb.m./val.) 669
Ortakio diametras (mm) 150
Triukšmo lygis (dB) 58
Plotis (cm) 80
Matmenys (AxPxG) 635-955x800x500
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.gorenje.lt

Panašios prekės

Gartraukis
Gorenje DVGA 8545 AX

983,26 €

3.395,00 Lt

Gartraukis
Gorenje DVG 8545 XAX

515,23 €

1.778,99 Lt

Gartraukis
Gorenje DVG 8645 AX

503,65 €

1.739,00 Lt

Gartraukis
Gorenje DVG 6645 AX

492,06 €

1.698,98 Lt