Kamino tipo su stiklu

Gorenje DVG 8545 XAX


Palyginti

515,23 €

1.778,99 Lt


Aprašymas

Tai – kamino tipo prie sienos montuojamas garų surinktuvas. Tokie surinktuvai dažniausiai atlieka ne tik oro ištraukimo, tačiau ir dekoratyvinę funkciją, tampa virtuvės dizaino akcentu.

Šis modelis yra 80 – mties centimetrų pločio, juodo stiklo, įrėmintas nerūdijančio plieno rėmu, dūmtraukis taip pat pagamintas iš nerūdijančio plieno.  Tokio pločio garų surinktuvas tiks prie prailgintos arba iš „Domino“ tipo prietaisų sudėliotos kaitlentės, nes jo plotis turi maždaug atitikti kaitlentės plotį.

Šis garų surinktuvas turi išorinį variklį, kuris turi būti tvirtinamas prie lubų. Išoriniai varikliai paprastai turi didesnį galingumą, o jų atstumas nuo garų surinktuvo lemia mažesnį triukšmą virtuvėje.

Surinktuvas valdomas jutikliniu elektroniniu būdu. Spusteldami pirštu valdymo zonoje, galėsite nustatyti vieną iš keturių ištraukimo greičių – nuo silpniausio iki stipriausio. Stipriausia trauka dažniausiai įjungiama gaminant kelis patiekalus ar net kai kas nors virtuvėje užsirūko.

Šis garų surinktuvas turi kompanijos patobulintą perimetrinę ištraukimo sistemą P.A.E. Pritaikius ją oras traukiamas ne per centrinę dalį, o per prietaiso kraštus. Kas iš to Jums? Oro traukimas tampa labiau koncentruotas, sunaudojama mažiau elektros energijos ir garsas tampa tylesnis.

Daugiausia per valandą prietaisas gali ištraukti 520 m3 oro. Kaip išsiaiškinti, kokio galingumo garų surinktuvo reikia Jūsų virtuvei? Galingumas nustatomas pagal virtuvės dydį. Idealu, kai garų surinktuvas gali išvalyti visą patalpos orą nuo 10 iki 20 kartų per valandą. Taigi sudauginkite savo virtuvės ilgį, aukštį ir plotį ir žinosite, koks yra jos tūris. Padauginę dar iš 10-ies ar 20-ies jau žinosite, kokio galingumo prietaiso Jums reikia.

Surinktuve įrengtas laikmatis, taigi spustelėję atitinkamus simbolius valdymo zonoje galėsite užprogramuoti prietaisą, kad jis išsijungtų po tam tikro laiko.

Garų rinktuve įrengtos 2 lemputės po 20 vatų, ryškiai nušviečiančios gaminimo zoną.  Dėl to garų surinktuvą galima panaudoti, kaip vieną iš virtuvės apšvietimo elementų.

Šis modelis veikia ventiliacijos režimu - garų surinktuvas jungiamas prie ventiliacinės angos, jis sutraukia gaminamo maisto garus, juos perleidžia per filtrą ir išleidžia į išorę, t.y. lauk pro ventiliacinę angą.

Metalinis plaunamas riebalų filtras reikalingas, kad jame nusėstų riebalų dalelės gartraukiui dirbant. Toks filtras – daugkartinis, tereikia apsinešusį nuplauti šiltu vandeniu ir kempinėle.

Jei padiskutuotumėte su buitinės technikos ekspertu, jis patvirtintų, jog garų surinktuvo ištraukiamajame vamzdyje turėtų būti kuo mažiau sulenkimų. Tuomet jis veikia efektyviau. Techniniuose parametruose nurodomas ir rekomenduojamas jungties, t.y. ventiliacinės angos sienoje skersmuo. Šiam modeliui  jis turėtų būti 15 centimetrų.


Specifikacija

Gamintojas Gorenje
Modelis DVG 8545 XAX
Tipas Kamino tipo su stiklu
Spalva Juoda
Maksimali ištraukimo galia (kūb.m./val.) 520
Ortakio diametras (mm) 150
Triukšmo lygis (dB) 57
Plotis (cm) 80
Matmenys (AxPxG) 56-98x800x465
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.gorenje.lt

Panašios prekės

Gartraukis
Gorenje DVG 8545 XAX

515,23 €

1.778,99 Lt

Gartraukis
Gorenje DVGA 8545 AX

983,26 €

3.395,00 Lt

Gartraukis
Gorenje DVG 8645 AX

503,65 €

1.739,00 Lt

Gartraukis
Gorenje DKG 552-ORA-S

822,23 €

2.839,00 Lt