Kamino tipo su stiklu

Gorenje DKG 9545 EX


Palyginti

463,10 €

1.598,99 Lt


Aprašymas

Tai – kamino tipo garų surinktuvas. Tokie  garų surinktuvai dažniausiai atlieka ne tik tiesioginę funkciją, tačiau tampa ir virtuvės dizaino akcentu.

Šis modelis yra 90-ies centimetro pločio, nerūdijančio plieno su stiklo krašteliu. Stiklo kraštas yra gan platus ir nuožulnus, jis tarsi apgaubia visą gaminimo zoną. Jis tiktų praplatintai arba iš „Domino“ tipo prietaisų suformuotai kaitlentei, nes gartraukio plotis turi apytikriai atitikti kaitlentės plotį.

Šis garų surinktuvas turi išorinį variklį, jis tvirtinamas prie lubų arba netgi pastato išorėje. Išoriniai varikliai paprastai turi didesnį galingumą, o jų atstumas nuo garų surinktuvo lemia mažesnį triukšmą virtuvėje.

Prietaisas valdomas elektroniniu būdu. Gartraukio priekyje, po stiklo kraštu įrengta tamsi valdymo zona. Spustelėję šioje zonoje galėsite nustatyti vieną iš keturių oro traukos greičių. Stipriausia trauka dažniausiai įjungiama gaminant kelis patiekalus ar kai kas nors virtuvėje užsirūko.

Daugiausia per valandą jis gali ištraukti 414 m3 oro . Kaip išsiaiškinti, kokio galingumo garų surinktuvo reikia Jūsų virtuvei? Galingumas nustatomas pagal virtuvės dydį. Idealu, kai garų surinktuvas gali išvalyti visą patalpos orą nuo 10 iki 20 kartų per valandą. Taigi sudauginkite savo virtuvės ilgį, aukštį ir plotį ir žinosite, koks yra jos tūris. Padauginę dar iš 10-ies ar 20-ies jau žinosite, kokio galingumo prietaiso Jums reikia.

Garų surinktuve įrengtos dvi 20-ies vatų  halogeninės lemputės, apšviečiančios gaminimo zoną bei suteikiančios jaukumo virtuvei. Prietaisas gali tarnauti ir kaip ekonomiškas šviestuvas, nes halogeninės lemputės taupiai vartoja elektros energiją.

Surinktuve įrengtas laikmatis, taigi spustelėję atitinkamus simbolius valdymo zonoje galėsite užprogramuoti prietaisą, kad jis išsijungtų po nustatyto laiko.

Šis modelis veikia ventiliacijos režimu - garų surinktuvas jungiamas prie ventiliacinės angos, jis sutraukia gaminamo maisto garus, juos perleidžia per filtrą ir išleidžia į išorę, t.y. lauk pro ventiliacinę angą.

Metaliniai plaunami riebalų filtrai reikalingi, kad juose nusėstų riebalų dalelės gartraukiui dirbant. Toks filtras – daugkartinis, tereikia apsinešusį nuplauti šiltu vandeniu ir kempinėle.

Jei padiskutuotumėte su buitinės technikos ekspertu, jis patvirtintų, jog garų surinktuvo ištraukiamajame vamzdyje turėtų būti kuo mažiau sulenkimų. Tuomet jis veikia efektyviau. Techniniuose parametruose nurodomas ir rekomenduojamas jungties, t.y. ventiliacinės angos sienoje skersmuo. Šiam modeliui  jis turėtų būti 15 centimetrų.


Specifikacija

Gamintojas Gorenje
Modelis DKG 9545 EX
Tipas Kamino tipo su stiklu
Spalva Nerūdijančio plieno/stiklas
Maksimali ištraukimo galia (kūb.m./val.) 414
Ortakio diametras (mm) 150
Triukšmo lygis (dB) 58
Plotis (cm) 90
Matmenys (AxPxG) 630-945x900x500
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.gorenje.lt

Panašios prekės

Gartraukis
Gorenje DKG 9545 EX

463,10 €

1.598,99 Lt

Gartraukis
Gorenje DTG 9335 E

260,37 €

899,01 Lt

Gartraukis
Gorenje DKG 9545 E

425,45 €

1.468,99 Lt

Gartraukis
Gorenje DKG 9335 E

269,06 €

929,01 Lt