Mišri kaitlentė

Electrolux EGD6576NOK


Palyginti

379,00 €

1.308,61 Lt


Aprašymas

Electrolux EGD6576NOK – 60 cm pločio mišraus tipo kaitlentė. Ar kada nors galvojote, jog pavyks suderinti gaminimą dujomis ir indukciniu būdu?

Electrolux EGD6576NOK paviršiaus dujinės kaitvietės bus patikimos bei galingos – patiekalas greitai įkais ar užvirs, o indukcinės kaitvietės Jums suteiks saugumo bei, jei reikės, greitai įkaitins puodus ar keptuves.

Indukcinių kaitviečių zona padengta keraminio stiklo paviršiumi, o dujinių kaitviečių zonoje įrengti ketaus puodų laikikliai.

Kaitlentė Electrolux EGD6576NOK valdoma iš karto dviem būdais. Pirmasis – tai „Touch control“ jutiklinė sistema. Tai – skaitmeninis valdymo skydelis, įrengtas stikle šalia kaitviečių. Jame įmontuoti prisilietimo jutikliai. Tik vienas simbolio spustelėjimas ir galėsite keisti kepimo režimą ar temperatūrą. Taip pat paliktos ir dvi valdymo rankenėlės dujoms.

Žinoma, kiekviename prietaise itin svarbios apsauginės funkcijos. Taigi į šią kaitlentę įmontuota sistema, apsauganti vaikus ir Jus nuo atsitiktinio kaitlentės įjungimo arba išjungimo, žinoma, ir nuo nudegimų. Kaitlentė „užrakinama“ paprasta dviejų mygtukų kombinacija.

Kaitlentė Electrolux EGD6576NOK rodo likusios šilumos kiekį, galite užstatyti patiekalą, kad jis būtų išlaikomas šiltas – nereikės antrą kartą šildyti ir eikvoti energiją.

Kadangi dujinėse kaitlentėse liepsna yra atvira, gali kilti dujų nuotėkio pavojus. Degiklio liepsną gali užgesinti vėjo gūsis arba iš puodo išsiliejęs skystis.

Kaitlentėje Electrolux EGD6576NOK  įrengta apsauga nuo dujų išsiliejimo. Užgesus liepsnai, iškart nutraukiamas dujų tiekimas į preitaisą.

Kaitlentės dujiniai degiklia uždegami elektriniu būdu, t.y. automatiškai. Tereikia pasukti rankenėlę ir kaitlentėje užsidegs liepsna.

Laikmatis – patogumo gaminimo procesui pridedantis įrengimas. Prietaisų skydelyje galėsite nustatyti kiekvienos indukcinės kaitvietės veikimo trukmę, t.y. trukmę iki tos kaitvietės išsijungimo. Tą akimirką kaitlentė Jums garsiniu signalu praneš, jog patiekalas pagamintas.

Ir dar viena funkcija Jūsų patogumui – automatinio užvirinimo funkcija. Naudoti ją itin patogu, jei reikia greitai užvirinti didesnį kiekį vandens (o to išties dažnai prireikia). Kelias minutes iki užvirimo indukcinio gaminimo zonai suteikiamas didelis kiekis energijos bei kaitros. Tik vandeniui užvirus, temperatūra nukrinta iki prieš tai nustatyto temperatūros režimo.

Kaitlentėje įrengtas žadintuvas! Ji taip pat turi garsinius signalus, pranešančius gaminimo pabaigą arba padidintos galios funkcijos įsijungimą.

Viena iš funkcijų „Stop + Go“ taip pat pritaikyta prie šiandienio greito gyvenimo ritmo. Ar Jums kas nors paskambino? O gal parašė "skype"? Vienu spustelėjimu trumpam (arba, jei norėsite - ir kelioms valandoms) sustabdysite visas gaminimo zonas. Jos veiks tiesiog šilumos palaikymo režimu. Dar kartą spustelėjus „Stop + Go“ mygtuką temperatūra ir kiti nustatymai automatiškai grįš į prieš tai buvusį lygį.

Dujinių kaitviečių galingumai yra 1900 W, 2700 W. Didžiausia dujų galia – 4,6 kW.

Indukcijos kaitviečių galingumai yra 2300/3300 W, 1400/2500 W. Bendra didžiausia galia – 5,8 kW.

Buities technika įmontuojama kombinuota mišri dujinis-indukcinis paviršius dujinė-indukcinė kaitlentė Electrolux EGD 6576NOK EGE 6576 NOK


Specifikacija

Gamintojas Electrolux
Modelis EGD6576NOK
Tipas Mišri kaitlentė
Paviršiaus pagrindas Juodas stiklas
Valdymas Elektromechaninis
Laikmatis +
Užraktas nuo vaikų +
Apsauga nuo dujų nuotėkio +
Automatinis uždegimas +
Grotelės Ketaus
Tinka suskystintoms ir gamtinėms dujoms +
Priekinė kairioji kaitvietė 210 mm; 2,3/3,3 kW
Galinė kairioji kaitvietė 140 mm; 1,4/2,5 kW
Priekinė dešinioji kaitvietė 70 mm; 1,9 kW
Galinė dešinioji kaitvietė 100 mm; 2,7 kW
Matmenys (AxPxG) 50x590x520
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.electrolux.lt

Panašios prekės

Kaitlentė
Electrolux EGD6576NOK

379,00 €

1.308,61 Lt