Electrolux ESF2400OS | Indaplovės | technolux.lt


Indaplovė

Electrolux ESF2400OS


Palyginti

279,00 €

963,33 Lt


Aprašymas

Tai – bendrovės „Electrolux“ 55-ių centimetrų pločio sidabrinės spalvos indaplovė ESF2400OS.Prietaisas valdomas elektroniniu būdu, mygtukais pasirenkant pageidaujamas plovimo programas. Pasirinkimai rodomi 3-jų skaitmenų ekranėlyje.

Indaplovė turi tik 1 krepšį, tačiau jame įrengtas patogus dėklas stalo įrankiams susidėti – kad visi jie būtų vienoje vietoje ir vandens srovė neblaškytų jų po prietaiso vidų.

Neapsigaukite dėl mažo šios indaplovės aukščio – čia vienu metu telpa 6 indų komplektai, prietaisas turi 6 plovimo programas –tiek pat, kiek ir tradicinės indaplovės. Tai 70°C intensyviprograma – aukštoje  temperatūroje išplaunami ir dezinfekuojami stipriai ištepti, prikepę indai; „Eco 55°C“– plauna indus tausodama elektros ir vandens išteklius; greita 40°C– programa, kai reikia greitai išplauti nestipriai išteptus indus. Trapiems stiklo indams skirta  „Glass Care“40 °C plovimo programa. Taip pat yra 65°Cnormali plovimo programa.

Mažame bute rengiate didelį vakarėlį? Su „Electrolux Compact“ indaplove nereikės plauti indų po kiekvieno patiekalo. 20 minučių „Party“programa padarys šį darbą už jus, o jūs tuo metu galėsite šnekučiuotis su svečiais arba gaminti desertą.                

Pasirūpinta ir namų saugumu – plūduriuojantis jungiklisyra patikima apsauga nuo vandens išsiliejimo ant būsto grindų ir kaimynų užliejimo.

Indaplovės ekranėlyje pateikiama informacija, ar trūksta skalbimo priemonių – plovimo druskos ir skalavimo skysčio. Indaplovė ekranėlyje visuomet rodo, kiek laiko liko iki plovimo ciklo pabaigos.

Indaplovė naudoja kondensacinį džiovinimą, kad indai būtų ne tik kruopščiai išplauti, tačiau ir sausi, kai ateina metas juos išimti.

Sumažinkite savo namų ūkio poveikį aplinkai, o kartu ir sąskaitas. Ši indaplovė priskiriama A+energijos naudojimo efektyvumo klasei – ji itin taupiai ir efektyviai naudoja elektros energiją bei vandenį. Veikdama skleidžia 49 decibelų garsą.

Electrolux ESF2400OS kompaktinė indaplovė sidabrinės spalvos 6 indų komplektai intensyvi plovimo programa eco plovimo programa 20-ies minučių plovimo programa laiko ir plovimo priemonės rodmenys


Specifikacija

Gamintojas Electrolux
Modelis ESF2400OS
Spalva Nerūdijančio plieno
Plotis (cm) 55
Talpa (indų komplektai) 6
Starto atidėjimas -
Apsauga nuo vandens išsiliejimo +
Triukšmo lygis (dB) 49
Programų skaičius 6
Temperatūrų skaičius 5
Krepšiai indams 1
Džiovinimas Kondensacinis džiovinimas
Stiklo programa +
Energijos klasė A+AA
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 0.61
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 6.5
Matmenys (AxPxG) 438x550x500 mm
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.electrolux.lt

Panašios prekės

Indaplovė
Electrolux ESF2400OS

279,00 €

963,33 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF2400OW

279,00 €

963,33 Lt