Electrolux ESF5545LOW | Indaplovės | technolux.lt


Indaplovė

Electrolux ESF5545LOW


Palyginti

418,00 €

1.443,27 Lt


Aprašymas

 Tai – 85 – ių centimetrų aukščio ir 60-ies centimetrų pločio, baltos spalvos  indaplovė „Electrolux ESF5545LOW, joje telpa 13 indų komplektų.

Indaplovė valdoma jutikliniu būdu, čia įrengtas 3-jų skaitmenų šviesos diodų ekranėlis, kuriame visuomet matysite plovimo temperatūrą. Įvairias plovimo programas bei papildomas funkcijas nustatysite šalia valdymo skydelio esančiais mygtukais.

Čia įdiegtą „Fuzzylogic“ sistemą drąsiai galima vadinti indaplovės „smegenimis“. Indaplovės jutikliai nustato viską – reikiamą vandens kiekį, kiek indų įdėta, koks jų nešvarumo lygis.  Dėl šios priežasties indaplovė efektyviai naudoja elektros energiją, vandenį ir plovimo laiką. Turint indaplovę su „Fuzzylogic“ sistema indų plovimo kaštai sumažėja maždaug penktadaliu.

Dėl protingai suprojektuotų reguliuojamų krepšių, atlenkiamų indų stovų, alaus bokalų laikiklių ir ilgo peilių dėklo, ši indaplovė yra itin talpi. Joje telpa 13 indų komplektų.

Viena iš kokybiškos indaplovės užduočių – atsargiai išplauti trapius stiklinius indus.  Šioje indaplovėje esantys minkšti smaigai, ant kurių maunamos stiklinės ir puodeliai, skirti būtent tam. Indai laikomi atsargiai, nesitranko vienas į kitą, tačiau išplaunami nepriekaištingai.

Viršutiniame krepšyje be smaigų dar įrengta ir atlenkiama puodelių lentyna, plastikinė rankena. Apatiniame krepšyje įrengti atlenkiamos lėkščių lentynos, jis taip pat turi plastikinę rankeną.

Viršutinio krepšio aukštis yra reguliuojamas – tai vadinama „FlexiLift“sistema. Dėl jos galite dėti didesnių gabaritų indus ir į viršutinį, ir į apatinį krepšį – po to, kai stumtelsite viršutinį krepšį aukštyn arba žemyn visi indai tilps.

Jei sulaukėte netiktų svečių, arba skubate, naudokite indaplovės funkciją „Time Manager“ ir perpus sutrumpinkite ciklo trukmę. Kadangi trukmė mažinama didinant galią ir vandens slėgį, indai bus tokie pat švarūs, tik greičiau. Kai užgriūva svečiai ir suvalgius vieną patiekalą jau trūksta lėkščių, naudokite vos pusvalandžio trukmės greitąją programą.

Indaplovė turi 6 plovimo programas. Tai:

Automatinė plovimo programa – galima drąsiai tvirtinti, jog ši programa – lengviausias būdas efektyviai išplauti indus minimaliomis sąnaudomis. Pasirinkus šią programą indaplovė automatiškai parenka sunaudojamo vandens kiekį ir temperatūrą, išanalizavusi indų tipą bei jų nešvarumo lygį.

Įvairūs jutikliai nustato indų užterštumo parametrus ir išsiunčia informaciją elektroninėms indaplovės „smegenims“ .  Po pirmo skalavimo specialūs jutikliai ištiria vandens užterštumą, indaplovė išanalizuoja informaciją ir parenka temperatūrą, plovimo ciklo trukmę, nustato vandens ir elektros sąnaudas. Automatinė programa, atsižvelgdama į indų nešvarumą gali parinkti 45 °C, 50 °C, 55 °C, 65 °C arba 70 °C plovimo temperatūrą.

„Pro 70 °C“arba intensyvioji programa – šia programa puikiai išplausite labai nešvarius indus ir juos dezinfekuosite. Plovimo ciklo metu maždaug 68 °C temperatūra išlaikoma apie 10 minučių, todėl indai dezinfekuojami ir greičiau išdžiūsta. Tai itin aktualu, plaunant kūdikių reikmenis ar indelius, bei pjaustymo lenteles.

Greitoji programa– tai speciali programa, skirtai mažai išteptiems indams ir trunkanti vos 30 minučių. Indai efektyviai išplaunami 60 °C temperatūros vandenyje. Programa ypač naudinga užgriuvus svečiams, kai pritrūkstate lėkščių ar kitų indų ir norite jas greitai išplauti. Tai – trumpiausia A klasės indaplovių plovimo programa.

Eco (50 °C)programa – jei norite taupyti elektros energiją, turėkite galvoje, kad daug jos naudojama vandeniui pašildyti. Jei Jūsų indai nėra itin sutepti, galite rinktis žemesnę temperatūrą ir jie išsiplaus taip pat švariai. Be to, pasirinkus šį režimą bus sunaudota mažiau vandens.

„GlassCare 45 °C – švelniai ir atsargiai plauna stiklo indus: taures, stiklines.
„Rinse & Hold“ –ši funkcija skirta tam atvejui, kai neprikraunate pilnos indaplovės. Tačiau laukiant maisto likučiai ant indų gali pradėti skleisti nemalonius kvapus. Todėl jie trumpai nuskalaujami, o tuomet indaplovė laukia, kol pakrausite kupinus krepšius indų.

Visas šias programas esant poreikiui galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų.
Jei vis dėlto neapsižiūrėsite, kada indaplovė baigia veikti, prietaisas pats išsijungs praėjus 10-mčiai minučių po plovimo ciklo pabaigos.

Įsivaizduokite, jei parėję namo rastumėte plaukiančią vonią ar virtuvę, o į duris jau belstųsi kaimynai, per kurių lubas sunkiasi vanduo... Daug problemų sukelia nedidelis gedimas skalbimo mašinų ir indaplovių sistemose. Todėl „Electrolux“ į šią indaplovę įdiegė vandens lygio kontrolės įtaisą „Water Stop“.Tai apsauginis vožtuvas, neleidžiantis vandeniui sunktis per žarną atgal.

Funkcija „Multitab“ užtikrina, kad bet kurio gamintojo plovimo tabletė ar skalavimo skystis visiškai ištirptų ir plovimo priemonės neliktų ant indų.

Indaplovė taip pat jums rodys likusios plovimo priemonėskiekį, kad nepamirštumėte prireikus jos papildyti.
Taip pat ekranėlyje bus rodomas laikas iki plovimo ciklo pabaigos.

„Air Dry“ –tai technologija, įgalinanti greičiau ir efektyviau išdžiovinti jau išplautus indus. Tam naudojamas natūralus oro srautas. Besibaigiant plovimo ciklui prietaisas pats automatiškai praveria savo dureles, kad į vidų plūsteltų vėsus oras. Jis maišosi su viduje esančiais karštais garais ir džiovina indus.

Tuo metu „Xtra Dry“ užtikrina, kad ant indų neliktų vandens lašelių, kurie vėliau palieka nuosėdų žymes.

Indaplovė priskiriama itin aukštai A++ energijos klasei.

Electrolux ESF5545LOW indaplovė laisvai statoma automatinė programa eko programa Air Dry džiovinimas Flexi Lift krepšių sistema balta spalva


Specifikacija

Gamintojas Electrolux
Modelis ESF5545LOW
Spalva Balta
Plotis (cm) 60
Talpa (indų komplektai) 13
Starto atidėjimas +
Apsauga nuo vandens išsiliejimo +
Triukšmo lygis (dB) 44
Programų skaičius 6
Temperatūrų skaičius 4
Krepšiai indams 2
Džiovinimas „AirDry“ technologija
Stiklo programa +
Energijos klasė A++AA
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 0.832
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 9.9
Matmenys (AxPxG) 850x600x625 mm
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.electrolux.lt

Panašios prekės

Indaplovė
AEG F67632M0P

564,00 €

1.947,38 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF5545LOW

418,00 €

1.443,27 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF5511LOX

339,00 €

1.170,50 Lt