Electrolux ESF5511LOX | Indaplovės | technolux.lt


Indaplovė

Electrolux ESF5511LOX


Palyginti

339,00 €

1.170,50 Lt


Aprašymas

Tai – bendrovės „Electrolux“ 60-ių centimetrų pločio baltos spalvos laisvai statoma indaplovė ESF5511LOX. Nesikankinkite plaudami indus rankomis – šis prietaisas sukurtas taip, kad galėtų išplauti bet kokių gabaritų indus ir jūs visuomet turėtumėte švarių lėkščių ar puodelių.

Ši indaplovė turi nerūdijančio plieno apdailą: prietaisų skydelis, durelės grindjuostė, šonai – viskas yra pagaminta iš nerūdijančio plieno.

Indaplovė valdoma elektroniniu būdu, jums tereikia pasirinkti mygtuką su simboliu, kuris reiškia tam tikrą plovimo programą. Ji turi 3-jų skaitmenų ekranėlį, kuriame matysite pasirinktus nustatymus.

Viršutinį indaplovės krepšį galite pakelti aukščiau arba nuleisti žemiau. Taip padarote daugiau erdvės arba viršutiniame, arba apatiniame krepšyje, priklausomai nuo plaunamų indų ar įrankių dydžio. Tai vadinama  „FlexiLift“ sistema.
Krepšį galite kilnoti net ir tuomet, kai jis jau pakrautas indų. Viršutiniame indaplovės krepšyje yra atlenkiama puodelių lentyna. Apatiniame – yra 2 sulankstomos lėkščių lentynos, rankena. Specialus dėklas apatiniame krepšyje skirtas stalo įrankiams susidėti. Dėl patogaus vidaus krepšių suplanavimo, įvairių atlenkiamų ir nulenkiamų lentynų, alaus bokalų laikiklių, ilgo peilių dėklo, čia galima sutalpinti net 13 indų komplektų.

„Fuzzy logic“sistema ir plovimo programa „Auto Flex“  –tai šios indaplovės  „smegenys“. Sistema  optimizuoja vandens ir energijos sąnaudas, nesvarbu, kaip stipriai, arba kaip minimaliai būtų išterlioti jūsų indai. Specialūs jutikliai įvertina įkrautų indų kiekį ir jų užterštumą – pagal tai parenkama, kiek šiam plovimo ciklui reikės vandens ir elektros energijos.

Šioje indaplovėje yra 6 plovimo programos. Tai: automatinėprograma (45°C–70°C), intensyvi 70°C; „Eco 50°C“ – plauna indus tausodama elektros ir vandens išteklius; greita 60°C – programa, kai reikia greitai išplauti indus. Taip pat yra lygiai vienos valandos 50 °C „One hour“ plovimo programa. Yra plovimo programa „Praskalaut ir palaikyt“.Ji praverčia tais atvejais, kai nesate užpildę indaplovės, tačiau stovėdami  maisto likučiais padengti indai imtų skleisti nemalonų kvapą. Todėl jie trumpai nuskalaujami, tik tam, kad galėtų palaukti didesnės „kompanijos“ plovimo ciklui.  
Nuolat galvojantiems apie švarą, tvarką, ir savo mažylių apsaugą, patiks šios indaplovės papildoma funkcija „Hygiene“.Pasirinkus tokį programos papildymą, džiovinimo metu temperatūra pakeliama iki 70°C ir šiek tiek laiko palaikoma tokiame lygyje. Taip žūsta įvairios bakterijos ir mikroorganizmai, funkcija itin aktuali kūdikių buteliukų bei pjaustymo lentelių dezinfakavimui.

Skubiai prireikė švarių indų? Naudojant indaplovės funkciją „Time Manager“– tai ne problema. Ši funkcija leidžia išplauti indus per pusvalandį.
Pasirinkę nuostatą „EnergySaver“, taupysite ne tik energiją, bet ir laiką. Ši programa užtikrina ketvirtadaliu mažesnes energijos sąnaudas ir trunka trumpiau.                

Nespėsite išimti švarių indų iš indaplovės?  Tuomet atidėkite plovimo ciklą nuo 1 iki 24 valandų ir nustatykite jį taip, kad vos jums grįžus indaplovė baigtų savo darbą. Juk buitinė technika turi tarnauti mums, o ne mes turime prie jos taikytis.

Indaplovė rodo likusį laiką iki plovimo ciklo pabaigos, taip pat indų plovimo druskos ir skalavimo priemonės likutį. Taip visada būsite informuoti ir neliksite be švarių indų vien todėl, kad pritrūko vienos plovimo tabletės.

Funkcija „AutoOff“ užtikrina, kad indaplovė tarp ciklų visiškai nenaudotų energijos – tai dar vienas žingsnis energijos efektyvumo link.
Ši indaplovė, panaudodama likutinę šilumą, dar ir išdžiovina indus. Taip pat yra speciali parinktis „XtraDry“, kuri dar pagerina džiovinimo ciklą, kad ant taurių neliktų jokių lašelių.

Prietaiso inžinieriai pagalvojo ir apie būsto apsaugą. Sistema „Waterstop“ apsauginiaisvožtuvais užtikrina, kad vanduo netekėtų iš indaplovės, neišsilietų. Papildoma apsauga – „Aquacontrol“ plūduriuojantis jungiklis, kuris tiesiog automatiškai išjungia prietaisą, jei netikėtai pradeda kristi vandens lygis.

Indaplovė turi aukštą energijos naudojimo efektyvumo lygį, A+.

Electrolux ESF5511LOX Fuzzy logic automatinė programa intensyvi programa eko programa apsauga nuo vandens išsiliejimo likusio laiko indikatorius druskos ir skalavimo priemonės likučio indikatorius


Specifikacija

Gamintojas Electrolux
Modelis ESF5511LOX
Spalva Nerūdijančio plieno
Plotis (cm) 60
Talpa (indų komplektai) 13
Starto atidėjimas +
Apsauga nuo vandens išsiliejimo +
Triukšmo lygis (dB) 47
Programų skaičius 6
Temperatūrų skaičius 4
Krepšiai indams 2
Džiovinimas Likutinės šilumos džiovinimas
Stiklo programa -
Energijos klasė A+AA
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 1.05
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 11
Matmenys (AxPxG) 850x600x625 mm
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.electrolux.lt

Panašios prekės

Indaplovė
AEG F67632M0P

564,00 €

1.947,38 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF5511LOX

339,00 €

1.170,50 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF5545LOW

418,00 €

1.443,27 Lt