Electrolux ESF4510LOX | Indaplovės | technolux.lt


Indaplovė

Electrolux ESF4510LOX


Palyginti

399,00 €

1.377,67 Lt


Aprašymas

Tai – bendrovės „Electrolux“ 45-ių centimetrų pločio nerūdinačio plieno laisvai statoma indaplovė ESF4510LOX. Nesikankinkite plaudami indus rankomis – šis prietaisas sukurtas taip, kad galėtų išplauti bet kokių gabaritų indus ir jūs visuomet turėtumėte švarių lėkščių ar puodelių. Tokia indaplovė – idealus sprendimas turint ribotą virtuvės erdvę.

Indaplovė turi 3-jų skaitmenų ekranėlį ir yra valdoma elektroniniu būdu, jums tereikia pasirinkti mygtuką su simboliu, kuris reiškia tam tikrą plovimo programą.

Šios indaplovės durelės, šonai, prietaisų skydelis ir grindjuostė yra iš nerūdijančio plieno.

Viršutinį indaplovės krepšį galite pakelti aukščiau arba nuleisti žemiau. Taip padarote daugiau erdvės arba viršutiniame, arba apatiniame krepšyje, priklausomai nuo plaunamų indų ar įrankių dydžio. Tai vadinama  „FlexiLift“ sistema.
Krepšį galite kilnoti net ir tuomet, kai jis jau pakrautas indų. Viršutiniame indaplovės krepšyje yra atlenkiama puodelių lentyna. Apatiniame – yra 2 sulankstomos lėkščių lentynos, rankena. Specialus dėklas apatiniame krepšyje, leidžia patogiai susidėti stalo įrankius.

„Fuzzy logic“ –tai šios indaplovės  „smegenys“. Sistema  optimizuoja vandens ir energijos sąnaudas, nesvarbu, kaip stipriai, arba kaip minimaliai būtų išterlioti jūsų indai. Specialūs jutikliai įvertina įkrautų indų kiekį ir jų užterštumą – pagal tai parenkama, kiek šiam plovimo ciklui reikės vandens ir elektros energijos.

Šioje indaplovėje yra 6 plovimo programos. Tai: automatinėprograma (45°C–70°C), intensyvi 70°C; „Eco 50°C“ – plauna indus tausodama elektros ir vandens išteklius; greita 60°C – programa, kai reikia greitai išplauti indus. Taip pat yra lygiai vienos valandos 50 °C „One hour“ plovimo programa. Galiausiai yra plovimo programa „Praskalaut ir palaikyt“.Ji praverčia tais atvejais, kai nesate užpildę indaplovės, tačiau stovėdami  maisto likučiais padengti indai jau po kelių valandų imtų skleisti nemalonų kvapą. Todėl jie trumpai nuskalaujami, tik tam, kad galėtų palaukti didesnės „kompanijos“ plovimo ciklui.  

Ši indaplovė gali „prisiminti“ jūsų dažniausiai naudojamą programą – tereikia spustelti mygtuką „My Favorite“.

Skubiai prireikė švarių indų? Naudojant indaplovės funkciją „Time Manager“– tai ne problema. Ši funkcija leidžia išplauti indus per pusvalandį.

Vis tiek nespėsite išimti švarių indų iš indaplovės?  Tuomet atidėkite plovimo ciklą nuo 1 iki 24 valandų ir nustatykite jį taip, kad vos jums grįžus indaplovė baigtų savo darbą. Juk buitinė technika turi tarnauti mums, o ne mes turime prie jos taikytis.

Indaplovė rodo likusį laiką iki plovimo ciklo pabaigos, taip pat indų plovimo druskos ir skalavimo priemonės likutį. Taip visada būsite informuoti ir neliksite be švarių indų vien todėl, kad pritrūko vienos plovimo tabletės.

Skalbiant skalbyklėje ištraukiate drabužius su miltelių likučiais?  Taip gali nutikti ir plaunant indus!
Tačiau šis prietaisas turi ypatybę „Multitab“ –dėl šios funkcijos plovimo tabletės visiškai ištirpsta, jų likučių nelieka, indaplovė prisitaiko prie įvairių gamintojų kombinuotų ir kitokių tablečių. 

Funkcija „AutoOff“ užtikrina, kad indaplovė tarp ciklų visiškai nenaudotų energijos – tai dar vienas žingsnis energijos efektyvumo link.

Prietaiso inžinieriai pagalvojo ir apie būsto apsaugą. Sistema „Waterstop“ apsauginiaisvožtuvais užtikrina, kad vanduo netekėtų iš indaplovės, neišsilietų.

Indaplovė turi aukštą energijos naudojimo efektyvumo lygį, A+.

Indaplovė laisvai pastatoma Electrolux ESF4510LOX Fuzzy logic automatinė programa intensyvi programa eko programa apsauga nuo vandens išsiliejimo likusio laiko indikatorius druskos ir skalavimo priemonės likučio indikatorius


Specifikacija

Gamintojas Electrolux
Modelis ESF4510LOX
Spalva Metalo
Plotis (cm) 45
Talpa (indų komplektai) 9
Starto atidėjimas +
Apsauga nuo vandens išsiliejimo +
Triukšmo lygis (dB) 47
Programų skaičius 6
Temperatūrų skaičius 4
Krepšiai indams 2
Džiovinimas Likutinės šilumos džiovinimas
Stiklo programa -
Energijos klasė A+AA
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 0.789
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 9.9
Matmenys (AxPxG) 850x446x615 mm
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.electrolux.lt

Panašios prekės

Indaplovė
AEG AEG F6541PM0

326,00 €

1.125,61 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF4510LOX

399,00 €

1.377,67 Lt