Indaplovė

Electrolux ESF4660ROW


Palyginti

329,00 €

1.135,97 Lt


Aprašymas

Tai – bendrovės „Electrolux“ 45-ių centimetrų pločio baltos spalvos laisvai statoma indaplovė ESF4660ROW. Nesikankinkite plaudami indus rankomis – šis prietaisas sukurtas taip, kad galėtų išplauti bet kokių gabaritų indus ir jūs visuomet turėtumėte švarių lėkščių ar puodelių. Taip pat ji yra aukštos (A++) energinės klasės ir taupiai naudoja elektros energiją bei vandenį.

Indaplovė valdoma elektroniniu jutikliniu būdu, jums tereikia pasirinkti simbolį ekranėlyje, reiškiantį tam tikrą plovimo programą.

Plaukite bet kokius virtuvės reikmenis – prietaiso krepšiai ir jų laikikliai sukurti taip, kad čia tilptų patogiai sudėti bet kokius realiai virtuvėse naudojamus įrankius ar indus. Indaplovė turi sistemą „Real Life®“, kuri apima ir purkštukų (dvigubo sukimosi „FlexiSpray Satellite“), ir krepšių išdėstymą. Viskas – tam, kad šia indaplove naudotis būtų patogu ir joje tilptų viskas, ką jums reikia išplauti.

Indaplovėje įrengtas papildomas dėklas stalo įrankiams. Viršutiniame krepšyje yra 2 minkšti laikikliai, sulankstoma puodelių lentyna ir metalinė rankena, už kurios konstrukciją galėsite pakelti aukščiau arba nuleisti žemiau. Taip padarote daugiau erdvės arba viršutiniame, arba apatiniame krepšyje, priklausomai nuo plaunamų indų ar įrankių dydžio. Tai vadinama  „FlexiLift“ sistema.
Krepšį galite kilnoti net ir tuomet, kai jis jau pakrautas indų. Apatiniame indaplovės krepšyje yra 2 sulankstomos lėkščių lentynos.

Specialūs „SoftSpikes“taurių laikikliai tvirtai tačiau atsargiai prilaiko trapius stiklo indus plovimo metu. Pamirškite taurių plovimą rankomis po vakarėlio.

„Sensor logic“ –tai šios indaplovės  „smegenys“. Sistema  optimizuoja vandens ir energijos sąnaudas. Specialūs jutikliai įvertina įkrautų indų kiekį ir jų užterštumą – pagal tai parenkama, kiek šiam plovimo ciklui reikės vandens ir elektros energijos.

Šioje indaplovėje yra 6 plovimo programos. Tai: automatinė programa, intensyvi 70°C; „Eco 50°C“ – plauna indus tausodama elektros ir vandens išteklius; greita 60°C – programa, kai reikia greitai išplauti indus. Trapiems stiklo indams skirta 45 °C „Glass Care“ plovimo programa. Yra plovimo programa „Praskalaut ir palaikyt“. Ji praverčia tais atvejais, kai nesate užpildę indaplovės, tačiau stovėdami  maisto likučiais padengti indai jau po kelių valandų imtų skleisti nemalonų kvapą. Todėl jie trumpai nuskalaujami, tik tam, kad galėtų „palaukti“ didesnės kompanijos plovimo ciklui.    
Automatinės programosmetu parenkama reikiama temperatūra ir plovimo trukmė, įvertinus indų nešvarumo lygį. Indai gali būti plaunami temperatūroje nuo 45°C iki 65°C.

Ši indaplovė gali „prisiminti“ jūsų dažniausiai naudojamą programą, net jei pasirinksite atskirus parametrus individualiai. Taigi eksperimentuokite ir nepamirškite išsisaugoti jums labiausiai patikusio plovimo ciklo parametrų.

Skubiai prireikė švarių indų? Naudojant indaplovės funkciją „Time Manager“– tai ne problema. Ši funkcija leidžia plovimo ciklą sutrumpinti perpus.

Vis tiek nespėsite išimti švarių indų iš indaplovės? Tai – ne bėda. Atidėkite plovimo ciklą nuo 1 iki 24 valandų ir nustatykite jį taip, kad vos jums grįžus indaplovė baigtų savo darbą. Juk buitinė technika turi tarnauti mums, o ne mes turime prie jos taikytis.

Indaplovė rodo likusį laiką iki plovimo ciklo pabaigos, taip pat indų plovimo druskos ir skalavimo priemonės likutį. Taip visada būsite informuoti ir neliksite be švarių indų vien todėl, kad pritrūko vienos plovimo tabletės.

Skalbiant skalbyklėje ištraukiate drabužius su miltelių likučiais?  Taip gali nutikti ir plaunant indus!
Tačiau šis prietaisas turi ypatybę „Multitab“ –dėl šios funkcijos plovimo tabletės visiškai ištirpsta, jų likučių nelieka.

Funkcija „AutoOff“ užtikrina, kad indaplovė tarp ciklų visiškai nenaudotų energijos – tai dar vienas žingsnis visiškai dvasios ramybei užtikrinti.

Prietaiso inžinieriai pagalvojo ir apie būsto apsaugą. Sistema „Waterstop“ apsauginiaisvožtuvais užtikrina, kad vanduo netekėtų iš indaplovės, neišsilietų. Tuo metu „Aqua control“ – tai specialus plūduriuojantis jungiklis, taip pat skirtas apsaugoti nuo vandens išsiliejimo (kritus lygiui indaplovė išsijungia).

Ši indaplovė gali ir kokybiškai išdžiovinti jūsų indus. „Dry Tech“ –tai sistema, kuri indus džiovina šiluma, likusia po paskutiniojo plovimo.

Indaplovė turi aukštą energijos naudojimo efektyvumo lygį, A++,suteikia jums galimybę plauti indus dažnai, nesibaiminant per didelių sąskaitų už elektros energiją.

Indaplovė laisvai pastatoma Electrolux ESF4660ROW Sensor logic Flexi Spray purkštuvas automatinė programa intensyvi programa eko programa apsauga nuo vandens išsiliejimo likusio laiko indikatorius druskos ir skalavimo priemonės likučio indikatorius


Specifikacija

Gamintojas Electrolux
Modelis ESF4660ROW
Spalva Balta
Plotis (cm) 45
Talpa (indų komplektai) 9
Starto atidėjimas +
Apsauga nuo vandens išsiliejimo +
Triukšmo lygis (dB) 48
Programų skaičius 6
Temperatūrų skaičius 4
Krepšiai indams 2
Džiovinimas Aktyvusis su rekondensacija
Stiklo programa +
Energijos klasė A++AA
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 5
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 9.9
Matmenys (AxPxG) 450x551x500 mm
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.electrolux.lt

Panašios prekės

Indaplovė
Electrolux ESF4660ROW

329,00 €

1.135,97 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF4510LOX

309,00 €

1.066,92 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF4660ROX

345,00 €

1.191,22 Lt

Indaplovė
AEG AEG F6541PM0

326,00 €

1.125,61 Lt