Bosch SMS50E92EU | Indaplovės | technolux.lt


Indaplovė

Bosch SMS50E92EU


Palyginti

328,00 €

1.132,52 Lt


Aprašymas

Prietaisas valdomas elektroniniu būdu, sukant rankenėlę dešinėje. Pasirinktą plovimo programą, temperatūrą ir plovimo ciklo trukmę matysite nedideliame ekranėlyje.

Čia vienu metu telpa 12 indų komplektų. 

Įrengtas „AquaSensor“ jutiklis padeda taupyti vandenį. Jutiklis patikrina, koks švarumo vanduo nuteka nuo indų prieš skalavimą ir priklausomai nuo to gali panaudoti tą patį vandenį pagrindiniam plovimo ciklui. Jei vanduo nėra nešvarus, tuomet jis yra panaudojamas dar kartą.  Taip gali būti sutaupoma apie 20%, arba 4 litrai vandens nuo vieno plovimo ciklo. Taip pat jutikliai išmatuoja ir kiek indų pakrauta į prietaisą.

Indaplovėje įrengti „Vario“ indų krepšeliai. Jie padeda nedidelėje indaplovėje lengvai sutalpinti įvairaus dydžio indus ir virtuvės įrankius. Galima reguliuoti viršutinio krepšio aukštį – net ir tuomet, kai jis yra visiškai pilnai prikrautas indų. Tai vadinama „RackMatic“sistema – krepšys turi tris skirtingas aukščio padėtis.
Indaplovė turi 7 plovimo programas:

Naudingos šios indaplovės plovimo programos: „Super 70°C“ – intensyviai šioje temperatūroje išplauna indus ir puikiai juos išdžiovina; „Eco 50°C“ –plauna indus tausodama elektros ir vandens išteklius; Programa„Party45°C – programa, kai reikia greitai išplauti nestipriai išteptus indus. Ji pavadinta „vakarėlis“, nes dažniausiai indų pritrūkstame užgriuvus svečiams.
Perskalavimas – tinka nepilnai įkrovus indaplovę iš ryto, kad nešvarumai nepridžiūtų prie indų ir lengviau pasišalintų.

Automatinės programos metu parenkama reikiama temperatūra ir plovimo trukmė, įvertinus indų nešvarumo lygį. Indai gali būti plaunami temperatūroje nuo 45°C iki 65°C.

Galite pasirinkti programą, kuri plaus indus net ir tuo atveju, jei indaplovė nėra pilna. Galima pasirinkti pusinės įkrovos plovimo progrmą ir srovė bus nukreipta į vieną ar kitą prietaiso krepšį.

Taip pat yra galimybė rinktis „VarioSpeedPlus“parinktį – ji pagreitina visas plovimo programas iki trijų kartų, tačiau rezultatai išlieka tokie pat geri. 

Indaplovėje įrengtas vandens lygio kontrolės įtaisas „AquaStop“,kad vanduo netikėtai neišsilietų ir nepridarytų žalos jūsų ar kaimynų butui. Indaplovės durelės su Servo-lock® užraktu taip pat apsaugo, kad bet kas jų neatidarytų plovimo ciklo viduryje. Papildomai įrengtas užraktas nuo vaikų veiksmų.

Ši indaplovė visuomet rodys Jums, ar vis dar yra pakankamai druskos bei kitų plovimo priemonių.
Beje, prietaisas turi funkciją – „All in 1“ –automatiškai prisitaiko prie bet kokių plovimo priemonių.

Jei turite kažkur išbėgti – nieko baisaus. Indų plovimo pradžią galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų, o grįžę kaip tik rasite indus ką tik baigtus plauti.

„Dosage Assist“ yra dar viena naudinga funkcija „Bosch“ indaplovėse, leidžianti maksimaliai išnaudoti tablečių valomąją galią. Valiklio dozatorius yra išmaniai įtaisytas durelių viršuje per vidurį, jis yra apsaugotas nuo maisto likučių, kurie nubyra pakraunant indus. Valymo ciklo pradžioje tabletė įkrenta į specialų lovelį, kuriame jos tirpimas yra kontroliuojamas. Šios funkcijos dėka jūs pasieksite geresnių plovimo rezultatų, nes tabletė neįkris tarp indų ir visiškai ištirps.

Indaplovė ekranėlyje visuomet rodo, kiek laiko liko iki plovimo ciklo pabaigos. Prietaisas turi savaime išsivalančių trijų filtrų sistemą ir minkština vandenį. Indaplovės vidus įrengtas iš nerūdijančio plieno.

Būtent šio modelio indaplovė turi „Eco Silence“pavarą. Tai reiškia, jog jos variklis yra tylesnis, ir gali tarnauti ilgiau 

Indaplovė Bosch SMS50E92EU vieno plovimo metu sunaudoja apie 11 litrų vandens ir 1,03  kWh elektros energijos (priskiriama efektyviai A+AA klasei). Veikdama skleidžia 48 decibelų garsą.

Vidutinės metinės elektros energijos sąnaudos 290 kWh ir 3360 litrų vandens (280 plovimo ciklų).

Gale indaplovė turi kojeles, kurios reguliuojamos iš priekio.

Tai – bendrovės „Bosch“ 60-ies centimetrų pločio baltos spalvos indaplovė SMS50E92EU.

Bosch SMS50E92EU automatinė plovio programa pusinė įkrova vandens užterštumo jutiklis Water Stop Vario krepšių sistema


Specifikacija

Gamintojas Bosch
Modelis SMS50E92EU
Spalva Balta
Plotis (cm) 60
Talpa (indų komplektai) 12
Starto atidėjimas +
Apsauga nuo vandens išsiliejimo +
Triukšmo lygis (dB) 48
Programų skaičius 7
Temperatūrų skaičius 5
Krepšiai indams 2
Stiklo programa -
Energijos klasė A+AA
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 1.03
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 12
Matmenys (AxPxG) 845x600x600 mm
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.bosch-home.lt

Panašios prekės

Indaplovė
Bosch SMS50E92EU

328,00 €

1.132,52 Lt