AEG F88742M0P | Indaplovės | technolux.lt


Indaplovė

AEG F88742M0P


Palyginti

689,00 €

2.378,98 Lt


Aprašymas

Tai – 85 – ių centimetrų aukščio ir 60-ies centimetrų pločio, metalo spalvos  indaplovė AEG F88742M0P,  joje telpa 15 indų komplektų.

Indaplovė valdoma elektroniniu būdu, čia įrengtas 3-jų skaitmenų ekranėlis, kuriame visuomet matysite plovimo temperatūrą. Įvairias plovimo programas bei papildomas funkcijas nustatysite spustelėję simbolius valdymo skydelyje. Ekranėlis yra jautrus prisilietimams.

Čia įdiegtą „Sensorlogic“ sistemą drąsiai galima vadinti indaplovės „smegenimis“. Indaplovės jutikliai nustato viską – reikiamą vandens kiekį, kiek indų įdėta, koks jų nešvarumo lygis.  Dėl šios priežasties indaplovė efektyviai naudoja elektros energiją, vandenį ir plovimo laiką. Turint indaplovę su „Sensorlogic“ sistema indų plovimo kaštai sumažėja maždaug penktadaliu.

Dėl erdvaus nuimamo šios indaplovės stalo įrankių dėklo (3-iojo krepšio)sudėti, plauti ir išimti stalo įrankius galima kur kas lengviau nei anksčiau. Trečiasis krepšys specialiai sukonstruotas tam, kad užtikrintų optimalų erdvės išnaudojimą, kad lengvai galėtumėte plauti skardas ar stambius virtuvės įrankius. Į šį krepšį taip pat galima sudėti nedidelius kavos puodelius.

Indaplovėje su „ProClean“ purkštukais  vanduo pasieks visus kampelius ir užkaborius. Įrengti 5 purškimo lygiai ir pagalbinė purkštuvo alkūnė pagrindinės alkūnės gale. Taip sukuriamas dvigubas apsisukimas, purkštuvo kampas nuolat keičiamas, kad pasiektų kiekvieną tankiausiai sukrautų indų kampą.

Itin naudinga programa „Prozone“. Pasirinkus šią programą viršutiniai krepšiai plaunami mažesniu vandens slėgiu ir temperatūra, kad būtų apsaugoti trapūs stiklo gaminiai. Tuo metu apatiniame krepšyje palaikomas didesnis vandens slėgis ir temperatūra, kad kasdieniai indai ir lėkštės būtų gerai išplauti. Šios serijos indaplovėse įrengtos novatoriškos technologijos užtikrina indų švarą nepriklausomai nuo jų kiekio.

Viena iš kokybiškos indaplovės užduočių – atsargiai išplauti vyno taures ir kitus trapius stiklinius indus.  Šioje indaplovėje įrengta 12 novatoriški vyno taurių laikiklių „SoftGrip“. Taurės laikomos atsargiai, tačiau tvirtai, optimalioje valymo padėtyje.
„Soft Spikes“ -tai minkšti tačiau tvirtai stiklinius indus prilaikantys  „spygliukai“, taip pat įrengti šioje indaplovėje. Viršutiniame krepšyje taip pat yra du atlenkiami indų stovai, du lankai, skirti stiklinėms prilaikyti, dvi atlenkiamos puodelių lentynos.  

Viršutinio krepšio aukštis yra reguliuojamas– dėl šios priežasties galite dėti didesnių gabaritų indus ir į viršutinį, ir į apatinį krepšį – abiem atvejais indai lengvai tilps į indaplovę, reikės tik pakoreguoti krepšio aukštį. 

Jei sulaukėte netiktų svečių, arba skubate, naudokite indaplovės funkciją „TimeSaver“ ir perpus sutrumpinkite ciklo trukmę. Kadangi trukmė mažinama didinant galią ir vandens slėgį, indai bus tokie pat švarūs, tik greičiau.

Indaplovė turi 8 plovimo programas. Tai:

Automatinė plovimo programa – galima drąsiai tvirtinti, jog ši programa – lengviausias būdas efektyviai išplauti indus minimaliomis sąnaudomis. Pasirinkus šią programą indaplovė automatiškai parenka sunaudojamo vandens kiekį ir temperatūrą, išanalizavusi indų tipą bei jų nešvarumo lygį.

Įvairūs jutikliai nustato indų užterštumo parametrus ir išsiunčia informaciją elektroninėms indaplovės „smegenims“. Jutikliai ištiria vandens užterštumą, indaplovė išanalizuoja informaciją ir parenka temperatūrą, plovimo ciklo trukmę, nustato vandens ir elektros sąnaudas.

„Pro 70 °C“arba intensyvioji programa – šia programa puikiai išplausite labai nešvarius indus ir juos dezinfekuosite. Plovimo ciklo metu maždaug 68 °C temperatūra išlaikoma apie 10 minučių, todėl indai dezinfekuojami ir greičiau išdžiūsta. Tai itin aktualu, plaunant kūdikių reikmenis ar indelius, pjaustymo lenteles.

Viena iš galimų papildomų plovimo funkcijų – „ExtraHygiene“. Pasirinkus tokį režimą bet kurio plovimo ciklo temperatūra kyla iki 70° C. Ji išlieka apie 10 minučių, per kurias žūsta 99,999 procentai įvairių bakterijų. Ypatingos higienos funkcija yra integruota į intensyviąją programą, tačiau taip pat ją galima įjungti su automatine bei trumpąja (30 minučių) programomis.

Greitoji programa– tai speciali programa, skirtai mažai išteptiems indams ir trunkanti vos 30 minučių. Indai efektyviai išplaunami 60 °C temperatūros vandenyje. Programa ypač naudinga užgriuvus svečiams, kai pritrūkstate lėkščių ar kitų indų ir norite jas greitai išplauti. Tai – trumpiausia A klasės indaplovių plovimo programa.

Eco (50 °C)
programa – jei norite taupyti elektros energiją, turėkite galvoje, kad daug jos naudojama vandeniui pašildyti. Jei Jūsų indai nėra itin sutepti, galite rinktis žemesnę temperatūrą ir jie išsiplaus taip pat švariai. Be to, pasirinkus šį režimą bus sunaudota mažiau vandens.

„Extra Silent“ – tai itin tyli plovimo programa, galite ją rinktis ir naktį.

„Rinse & Hold“ –ši funkcija skirta tam atvejui, kai neprikraunate pilnos indaplovės. Tačiau laukiant maisto likučiai ant indų gali pradėti skleisti nemalonius kvapus. Todėl jie greitai nuskalaujami, o tuomet indaplovė laukia, kol pakrausite abu krepšius indų.

Glass (45 °C) –švelni programa, skirta stiklo indams išplauti.
Taip pat yra jau minėtas dviejų zonų plovimas „Prozone“.

Visas šias programas esant poreikiui galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų.
Jei vis dėlto neapsižiūrėsite, kada indaplovė baigia veikti, prietaisas pats išsijungs praėjus 10-mčiai minučių po plovimo ciklo pabaigos. Verta paminėti, jog veikdama budėjimo režimu ši indaplovė apskritai nenaudoja elektros energijos. Tai vadinama „Auto Off“ funkcija.

Įsivaizduokite, jei parėję namo rastumėte plaukiančią vonią ar virtuvę, o į duris jau belstųsi kaimynai, per kurių lubas sunkiasi vanduo... Daug problemų sukelia nedidelis gedimas skalbimo mašinų ir indaplovių sistemose. Todėl „AEG“ į šią indaplovę įdiegė vandens lygio kontrolės įtaisą „AquaControl“.Jis reguliuoja, kad prietaiso viduje nebūtų per daug vandens.

Funkcija „Multitab“ leis Jums plovimo metu naudoti įvairias tabletes ir ploviklius. Ši indaplovė sukonstruota taip, jog pritaikytų savo parametrus, tai yra plovimo ciklo trukmę bei vandens temperatūrą įvairioms skirtingų rūšių ir gamintojų tabletėms. Taigi Jums nereikės ilgai stoviniuoti prie skalbimo priemonių lentynos – tiks bet kuri tablečių rūšis, kurią bepasirinksite!

Indaplovė taip pat jums rodys likusios plovimo priemonės kiekį, kad nepamirštumėte prireikus jos papildyti.
Taip pat ekranėlyje bus rodomas laikas iki plovimo ciklo pabaigos.

„Air Dry“ –tai funkcija, kai indaplovė po pasibaigusio plovimo automatiškai 10 centimetrų praveria savo dureles. Tokiu būdu iš prietaiso išleidžiama perteklinė drėgmė, indai patys baigia džiūti.

Indaplovė turi inverterinį variklį– šis beveik neturi nusidėvinčių dalių, todėl veikia ilgiau, tyliau, tolygiau.   
Indaplovė turi nerūdijančio plieno apdailą (durelės, skydelis ir grindjuostė). Ji priskiriama A+++ energijos klasei.

„XtraDry-  džiovinimo technologija, kurią pritaikius ant vyno taurių ar kitų stiklo gaminių nelieka  lašelių nuosėdų.

AEG F88742M0P automatinė plovimo programa stiklo programa Eco programa Air Dry technologija plovimo laiko atidėjimas inverterinis variklis Extra Hygiene tyli plovimo programa trumpa plovimo programa


Specifikacija

Gamintojas AEG
Modelis F88742M0P
Spalva Metalo
Plotis (cm) 60
Talpa (indų komplektai) 15
Starto atidėjimas +
Apsauga nuo vandens išsiliejimo +
Triukšmo lygis (dB) 42
Programų skaičius 8
Temperatūrų skaičius 5
Krepšiai indams 3
Džiovinimas „AirDry“ technologija
Stiklo programa +
Energijos klasė A+++AA
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 0.857
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 11
Matmenys (AxPxG) 850x596x610 mm
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.aeg.lt

Panašios prekės

Indaplovė
AEG F88742M0P

689,00 €

2.378,98 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF8620ROW

399,00 €

1.377,67 Lt