AEG F67632M0P | Indaplovės | technolux.lt


Indaplovė

AEG F67632M0P


Palyginti

564,00 €

1.947,38 Lt


Aprašymas

Tai – 85 – ių centimetrų aukščio ir 60-ies centimetrų pločio, sidabrinės spalvos  indaplovė AEG F67632M0P, joje telpa 13 indų komplektų.

Indaplovė valdoma elektroniniu būdu, čia įrengtas 3-jų skaitmenų šviesos diodų ekranėlis, kuriame visuomet matysite plovimo temperatūrą. Įvairias plovimo programas bei papildomas funkcijas nustatysite šalia valdymo skydelio esančiais mygtukais.

Čia įdiegtą „Sensorlogic“ sistemą drąsiai galima vadinti indaplovės „smegenimis“. Indaplovės jutikliai nustato viską – reikiamą vandens kiekį, kiek indų įdėta, koks jų nešvarumo lygis.  Dėl šios priežasties indaplovė efektyviai naudoja elektros energiją, vandenį ir plovimo laiką. Turint indaplovę su „Sensorlogic“ sistema indų plovimo kaštai sumažėja maždaug penktadaliu.

Kalbant apie resursų taupymą, prietaisas turi pažangią technologija „WaterSave“, kuri sutaupo iki 50 % vandens sąnaudų. Kaip? Po paskutinio skalavimo likusį vandenį prietaisas sulaiko vidiniame bake ir per kitą ciklą pakartotinai jį panaudoja indams nuplauti (pirmą kartą). Taigi ji naudoja mažiau vandens nei kitos indaplovės, o indai vis tiek bus nepriekaištingai švarūs.

Itin naudinga programa „Prozone“. Pasirinkus šią programą viršutiniai krepšiai plaunami mažesniu vandens slėgiu ir temperatūra, kad būtų apsaugoti trapūs stiklo gaminiai. Tuo metu apatiniame krepšyje palaikomas didesnis vandens slėgis ir temperatūra, kad kasdieniai indai ir lėkštės būtų gerai išplauti.

Viena iš kokybiškos indaplovės užduočių – atsargiai išplauti vyno taures ir kitus trapius stiklinius indus.  Šioje indaplovėje esantys 6 novatoriški vyno taurių laikikliai „SoftGrip“skirti būtent tam. Taurės laikomos atsargiai, tačiau tvirtai, optimalioje valymo padėtyje.

Viršutiniame krepšyje taip pat įrengti du atlenkiami indų laikikliai, lankas, skirtas stiklinėms prilaikyti, atlenkiamos puodelių lentynos ir plastikinė rankena.

Viršutinio krepšio aukštis yra reguliuojamas – dėl šios priežasties galite dėti didesnių gabaritų indus ir į viršutinį, ir į apatinį krepšį – abiem atvejais indai lengvai tilps į indaplovę. 

Jei sulaukėte netiktų svečių, arba skubate, naudokite indaplovės funkciją „TimeSaver“ ir perpus sutrumpinkite ciklo trukmę. Kadangi trukmė mažinama didinant galią ir vandens slėgį, indai bus tokie pat švarūs, tik greičiau.

Viena iš galimų plovimo funkcijų – „ExtraHygiene“. Pasirinkus tokį režimą skalavimo ciklo temperatūra kyla iki 70° C. Ji išlieka apie 10 minučių, per kurias žūsta 99,999 procentai įvairių bakterijų. Ypatingos higienos funkcija yra integruota į intensyviąją programą, tačiau taip pat ją galima įjungti su automatine bei trumpąja (30 minučių) programomis. Funkcija pravers mažylius auginantiems tėvams, arba šiek tiek pedantiškiems, idealią švarą mėgstantiems žmonėms.

Dieną, kai aplink verda įvairus triukšmas buities prietaisų skleidžiami garsai atrodo tylesni. Tačiau naktį, net ir tylus ūžesys gali erzinti ir trukdyti užmigti. Plovimo metu prietaiso skleidžiamas garsas yra 46 decibelai – tai prilygsta žmogaus šnabždesiui, taigi skalbti galėsite netgi naktį.

Indaplovė turi 7 plovimo programas. Tai:

Automatinė plovimo programa – galima drąsiai tvirtinti, jog ši programa – lengviausias būdas efektyviai išplauti indus minimaliomis sąnaudomis. Pasirinkus šią programą indaplovė automatiškai parenka sunaudojamo vandens kiekį ir temperatūrą, išanalizavusi indų tipą bei jų nešvarumo lygį.

Įvairūs jutikliai nustato indų užterštumo parametrus ir išsiunčia informaciją elektroninėms indaplovės „smegenims“ .  Po pirmo skalavimo specialūs jutikliai ištiria vandens užterštumą, indaplovė išanalizuoja informaciją ir parenka temperatūrą, plovimo ciklo trukmę, nustato vandens ir elektros sąnaudas. Automatinė programa, atsižvelgdama į indų nešvarumą gali parinkti 45 °C, 50 °C, 55 °C, 65 °C arba 70 °C plovimo temperatūrą.

„Pro 70 °C“arba intensyvioji programa – šia programa puikiai išplausite labai nešvarius indus ir juos dezinfekuosite. Plovimo ciklo metu maždaug 68 °C temperatūra išlaikoma apie 10 minučių, todėl indai dezinfekuojami ir greičiau išdžiūsta. Tai itin aktualu, plaunant kūdikių reikmenis ar indelius, bei pjaustymo lenteles.

Greitoji programa– tai speciali programa, skirtai mažai išteptiems indams ir trunkanti vos 30 minučių. Indai efektyviai išplaunami 60 °C temperatūros vandenyje. Programa ypač naudinga užgriuvus svečiams, kai pritrūkstate lėkščių ar kitų indų ir norite jas greitai išplauti. Tai – trumpiausia A klasės indaplovių plovimo programa.

Eco (50 °C)programa – jei norite taupyti elektros energiją, turėkite galvoje, kad daug jos naudojama vandeniui pašildyti. Jei Jūsų indai nėra itin sutepti, galite rinktis žemesnę temperatūrą ir jie išsiplaus taip pat švariai. Be to, pasirinkus šį režimą bus sunaudota mažiau vandens.

„Extra Silent“ – tai itin tyli plovimo programa, galite ją rinktis ir naktį.
„Rinse & Hold“ –ši funkcija skirta tam atvejui, kai neprikraunate pilnos indaplovės. Tačiau laukiant maisto likučiai ant indų gali pradėti skleisti nemalonius kvapus. Todėl jie trumpai nuskalaujami, o tuomet indaplovė laukia, kol pakrausite abu krepšius indų.

Visas šias programas esant poreikiui galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų.
Jei vis dėlto neapsižiūrėsite, kada indaplovė baigia veikti, prietaisas pats išsijungs praėjus 10-mčiai minučių po plovimo ciklo pabaigos. Verta paminėti, jog veikdama budėjimo režimu ši indaplovė apskritai nenaudoja elektros energijos. Tai vadinama „Auto Off“ funkcija.

Įsivaizduokite, jei parėję namo rastumėte plaukiančią vonią ar virtuvę, o į duris jau belstųsi kaimynai, per kurių lubas sunkiasi vanduo... Daug problemų sukelia nedidelis gedimas skalbimo mašinų ir indaplovių sistemose. Todėl „AEG“ į šią indaplovę įdiegė vandens lygio kontrolės įtaisą „AquaControl“.Jis reguliuoja, kad prietaiso viduje nebūtų per daug vandens.

Funkcija „Multitab“ leis Jums plovimo metu naudoti įvairias naujo tipo tabletes ir kitus ploviklius. Ši indaplovė sukonstruota taip, jog pritaikytų įvairius savo parametrus, tai yra plovimo ciklo trukmę bei vandens temperatūrą įvairioms skirtingų rūšių ir gamintojų tabletėms. Taigi Jums nereikės ilgai stoviniuoti prie skalbimo priemonių lentynos – tiks bet kuri tablečių rūšis, kurią pasirinksite!

Indaplovė taip pat jums rodys likusios plovimo priemonės kiekį, kad nepamirštumėte prireikus jos papildyti.
Taip pat ekranėlyje bus rodomas laikas iki plovimo ciklo pabaigos.

„Dry Tech“ –sistema panaudoja likusią indaplovės šilumą indams džiovinti, taigi juos iš prietaiso išsitraukiate ne tik švarius, bet ir beveik sausus. Dar viena kokybiškesniam džiovinimui skirta funkcija „Xtra Dry“ užtikrina, kad ant indų neliktų vandens lašelių, kurie vėliau palieka nuosėdų žymes.

Indaplovė turi inverterinį variklį – šis beveik neturi nusidėvinčių dalių, todėl veikia ilgiau, tyliau, tolygiau.   
Indaplovė turi nerūdijančio plieno apdailą (durelės, skydelis ir grindjuostė). Ji priskiriama A++ energijos klasei.

AEG F67632M0P automatinė plovimo programa stiklo programa Eco programa Dry Tech likutinės šilumos džiovinimas Xtra Dry plovimo laiko atidėjimas inverterinis variklis


Specifikacija

Gamintojas AEG
Modelis F67632M0P
Spalva Sidabrinė
Plotis (cm) 60
Talpa (indų komplektai) 13
Starto atidėjimas +
Apsauga nuo vandens išsiliejimo +
Triukšmo lygis (dB) 44
Programų skaičius 7
Krepšiai indams 2
Džiovinimas Likutinės šilumos džiovinimas
Stiklo programa +
Energijos klasė A++AA
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 0.932
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 6.9
Matmenys (AxPxG) 850x596x610
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.aeg.lt

Panašios prekės

Indaplovė
Electrolux ESF5511LOX

339,00 €

1.170,50 Lt

Indaplovė
AEG F67632M0P

564,00 €

1.947,38 Lt

Indaplovė
Electrolux ESF5545LOW

418,00 €

1.443,27 Lt