Įmontuojama indaplovė

Bosch SMV53N90EU


Palyginti

470,00 €

1.622,82 Lt


Aprašymas

  • 13
  • 2660 l
  • 9,5 l
  • 262 kWh
  • 0,92
  • 44 dB

Bosch SMV53N90EU – 60 centimetrų pločio įmontuojama indaplovė su paslėptu valdymo skydeliu. Ji valdoma elektroniniu būdu, durelių viršutinėje briaunoje įrengti mygtukai, kuriais nustatysite reikiamas plovimo programas, temperatūrą ir matysite savo pasirinkimus.

Čia vienu metu telpa 13 indų komplektų, prietaisas veikia itin tyliai (skleidžia 44 dB garsą), todėl jį turėtų įvertinti auginantys mažus vaikus.

Įrengtas „AquaSensor“jutiklis padeda taupyti vandenį. Jutiklis patikrina, koks švarumo vanduo nuteka nuo indų prieš skalavimą ir priklausomai nuo to gali panaudoti tą patį vandenį pagrindiniam plovimo ciklui. Jei vanduo nėra labai nešvarus, tuomet jis yra panaudojamas dar kartą.  Taip gali būti sutaupoma apie 20%, arba 4 litrai vandens.

Naudingos šios indaplovės plovimo programos „Super 70°C“ – intensyviai šioje temperatūroje išplauna indus ir puikiai juos išdžiovina; „Eco 50°C“ –plauna indus tausodama elektros ir vandens išteklius; „Party 45°C“ –greitai plauna indus, kad jų nepristigtumėte vakarėlio metu.
Perskalavimas – tinka nepilnai įkrovūs indaplovę iš ryto, kad indų nešvarumai nepridžiūtų ir lengviau pasišalintų nešvarumai.
Įvairios automatinės programos pačios parenka reikiamą temperatūrą ir plovimo trukmę, įvertinę indų nešvarumo lygį. Jos gali plauti nuo 45°C iki 65°C.

Nesvarbu, jei neprikaupėte pilnos įkrovos indų – šioje indaplovėje galima plauti tik pusę įkrovos. Galima pasirinkti, jog srovė būtų nukreipta į vieną ar kitą prietaiso krepšį. Taip pat yra galimybė rinktis „VarioSpeedPlus“ parinktį – ji pagreitina visas plovimo programas ir indai tampa švarūs iki 3 kartų greičiau.
Indaplovėje įrengti „Vario Flex Pro“ ir „Vario Drawer Pro“indų krepšeliai. Jie padeda nedidelėje indaplovėje lengvai sutalpinti įvairius įrankius (jie dedami į viršutinį krepšį), taip lieka vietos kitiems indams. Šioje indaplovėje telpa 13 indų komplektų. Galima reguliuoti viršutinio krepšio aukštį – net ir tuomet, kai jis yra visiškai pilnai prikrautas indų. Krepšys turi tris skirtingas aukščio padėtis.

Indaplovėje įrengtas vandens lygio kontrolės įtaisas „AquaStop“,kad vanduo netikėtai neišsilietų ir nepridarytų žalos jūsų ar kaimynų butui. Indaplovės durelės su Servo-lock® užraktu taip pat apsaugo, kad bet kas jų neatidarytų plovimo ciklo viduryje.

Ši indaplovė visuomet rodys Jums ar vis dar yra pakankamai druskos bei kitų plovimo priemonių.
Beje, prietaisas turi funkciją – „All in 1“ –automatiškai prisitaiko prie bet kokių plovimo priemonių.

Jei turite kažkur išbėgti – nieko baisaus. Indų plovimo pradžią galima atidėti nuo 1 iki 24 valandų.

„Dosage Assist“ yra dar viena naudinga funkcija „Bosch“ indaplovėse, leidžianti maksimaliai išnaudoti tablečių valomąją galią. Valiklio dozatorius yra išmaniai įtaisytas durelių viršuje per vidurį, jis yra apsaugotas nuo maisto likučių, kurie nubyra pakraunant indus. Valymo ciklo pradžioje tabletė įkrenta į specialų lovelį, kuriame jos tirpimas yra kontroliuojamas. Šios funkcijos dėka jūs pasieksite geresnių valymo rezultatų, nes tabletė neįkris tarp indų, tačiau visiškai ištirps.

Indaplovė praneša, kai plovimo ciklas baigiasi. Kol indai plaunami ant grindų dega raudonos spalvos signalas, o plovimui pasibaigus atsiranda žalios spalvos žymė. Taip pat prietaisas apie tai paskelbia garsiniu signalu.

Indaplovė Bosch SMV53N90EU vieno plovimo metu sunaudoja 9,5 litro vandens ir 0,92  kWh elektros energijos (priskiriama efektyviai A++AA klasei). Veikdama skleidžia 44 decibelų garsą.

Vidutinės metinės elektros energijos sąnaudos 262 kWh ir 2660 litrų vandens (280 plovimo ciklų).

Įmontuojama indaplovė buitinė technika 60 cm pločio trys stalčiai Bosch SMV SMV 53N90EU


Specifikacija

Gamintojas Bosch
Modelis SMV53N90EU
Tipas Įmontuojama indaplovė
Plotis (cm) 60
Valdymo skydelis Paslėptas
Talpa (indų komplektai) 13
Starto atidėjimas +
Apsauga nuo vandens išsiliejimo +
Triukšmo lygis (dB) 44
Programų skaičius 5
Temperatūrų skaičius 4
Krepšiai indams 3
Džiovinimas Šilumokaitis
Stiklo programa -
Energijos klasė A++AA
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 0.92
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 9.5
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.bosch-home.lt

Panašios prekės

Indaplovė
Whirlpool WP 209 IX

489,00 €

1.688,42 Lt

Indaplovė
Electrolux ESL5355LO

375,00 €

1.294,80 Lt

Indaplovė
Whirlpool ADG 8710 FD

439,00 €

1.515,78 Lt

Indaplovė
Beko Lamona LAM8670

289,00 €

997,86 Lt