Pakraunama iš priekio

Zanussi ZWI71201WA


Palyginti

369,00 €

1.274,08 Lt


Aprašymas

  • 1200
  • 7
  • 210
  • 56 dB
  • 72 dB

Tai – baltos spalvos įmontuojama bendrovės „Zanussi“ skalbyklė ZWI71201WA.

Ši skalbyklė atrodo kaip standartinis įmontuojamas prietaisas – ji telpa standartinio erdvėje, tačiau jos būgne telpa net 7 kg skalbinių. Būgno talpa didesnė nei įprasto įmontuojamo modelio, o tai reiškia, kad vienu metu galite išskalbti daugiau skalbinių.

Skalbyklė valdoma elektroniniu būdu, per ekranėlį, įrengtą korpuso dešiniajame viršutiniame kampe.

Naudojant šį aiškų LCD ekraną, nieko nėra lengviau nei patikrinti, kaip skalbiami jūsų drabužiai.
„Fuzzy Logic“
technologija, taip pat pagal įdėtą drabužių  svorį skalbyklė pati nustato, koks būtų ekonomiškiausias skalbiklio bei vandens kiekis turint tokią rūbų apkrovą. Programa „Lengvas lyginimas“ mažina skalbinių susiglamžymą, kad drabužius išlygintumėte greitai ir lengvai, o paskui galėtumėte toliau pramogauti.                                         

Visiems yra taip nutikę –  suplanavus iškilmingą vakarą paaiškėja, kad mėgstamas rūbas yra skalbinių dėžėje. Panaudoję greito skalbimo programa, vis tiek galėsite jį vilkėti dar tą patį vakarą. Ši programa atšviežina vieną kartą dėvėtus drabužius 30 °C temperatūroje vos per 30 minučių. Ji idealiai tinka, tuomet kai ką nors reikia skubiai išplauti.Yra ir funkcija „Skalbimas rankomis“, tad jei turite rūbų, kurių etiketėje yra toks nurodymas, galite drąsiai juos patikėti skalbimo mašinai.

Prietaisas turi būgno balanso kontrolę bei apsaugą nuo netikėto vandens išsiliejimo. Skalbyklė taip pat gali būti užrakinama tam tikra mygtukų kombinacija, kad jos nustatymų negalėtų pakeisti mažieji.

Įsigiję šią skalbyklę, kiekvieną kartą skalbdami, taupysite pinigus ir energiją. Ji priskiriama A++ energijos efektyvumo klasei. Tai reiškia, kad ji sunaudoja 20 % mažiau energijos nei A klasės prietaisai. Be to optimizuotas ir vandens naudojimas.             


Specifikacija

Gamintojas Zanussi
Modelis ZWI71201WA
Tipas Pakraunama iš priekio
Maks. apsisukimai per min. 1200
Skalbinių kiekis (kg) 7
Starto atidėjimas +
Energijos klasė A-20%
Vidutinės elektros sąnaudos per metus (kWh) 210
Pastabos
Matmenys (AxPxG) 82 x 59,6 x 54,4
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.zanussi.com

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378