Siemens KG39NVI45 | Šaldytuvai | technolux.lt


Šaldytuvas-šaldiklis

Siemens KG39NVI45


Palyginti

929,00 €

3.207,65 Lt


Aprašymas

  • 182
  • 366
  • 3
  • 14

 Tai – nerūdijančio plieno spalvos šaldytuvas su šaldikliu Siemens KG39NVI45. Jis talpus, turi patogias lentynas, itin taupiai naudoja elektros energiją, taip pat turi stalčius su skirtingomis temperatūromis bei drėgmės reguliavimu, kad jūsų produktai kuo ilgiau išliktų švieži.

Į šaldytuvą integruotos LED lemputės yra montuojamos prietaiso šonuose ar viršuje ir puikiai apšviečia visą vidų neakindamos jūsų.    

Su „noFrost“ technologija oras šaldytuve išlieka sausas. Tai neleidžia prietaiso viduje ar ant produktų formuotis šerkšnui.

Esate susidūrę su situaciją, kai pravėrus šaldytuvo duris pasijunta prastas kvapas?
Filtrai „airfresh“ ir „antiBacteria“ neutralizuoja kvapus šaldytuvo viduje ir išfiltruoja bakterijas. Medžiagos, išskirtos stipriu kvapu pasižyminčių maisto produktų, sugeriamos ir oras išlieka švarus bei gaivus. Be to, filtro keisti nereikia visą prietaiso veikimo laiką.

Sistema „multiAirflow“ paskirsto šaltą orą tolygiai, palaikydama pastovią temperatūrą šaldytuve. Nauji į šaldytuvą įdėti produktai atšąla daug greičiau. Taip išlaikoma geresnė šviežio maisto kokybė.    

Turite poreikį užšaldyti didelius kiekius maisto ar didelių gabaritų produktus? Ėriuko koja, keletas picų arba aukštas indas ką tik surinktų šilauogių – tokie produktai tilps į šio šaldytuvo šaldiklyje esančią  „bigBox“. Kai reikia dar daugiau vietos, visas lentynas galima nesunkiai išimti iš šaldiklio ir išnaudoti visą šaldiklio erdvę.

Jei ką tik į šaldiklį sudėjote daug maisto ir baiminatės, jog jis nespės užšalti, paspauskite „superFreezing“ mygtuką dar prieš išeidami apsipirkti. Tada prietaisas automatiškai atvės iki, pavyzdžiui, -30 °C, o naujai įdėtas maistas bus greitai užšaldytas.

Taip pat galite naudoti „superCooling“ mygtuką, kuris akimirksniu sumažina šaldytuvo temperatūrą iki +2 °C. Tokiu būdu dėdami į šaldytuvą naujus produktus, neatšildysite jame jau esančių.    

Apžvelkime, kokios technologijos šiame prietaise įdiegtos tam, kad jūsų produktai ilgiau išliktų švieži.

„hyperFresh <>0 °C“ stalčiuose mėsa, mėsos gaminiai ir žuvis išlieka šviežia iki dviejų kartų ilgiau. Kad būtų sudarytos šviežumą saugančios sąlygos, dėžėje palaikoma apytiksliai 2-4 °C vėsesnė temperatūra nei visame šaldytuve. Be to, atskiri skyriai padeda išvengti nemalonių kvapų pasklidimo.    

„hyperFresh“stalčius suteikia galimybę rankiniu slankikliu lengvai nustatyti šaldytuve esančio maisto drėgmės lygį – nesvarbu, ar laikote abrikosus, brokolius ar salotas. Dėl to maistas išlieka šviežias ir nevysta ilgesnį laiką.

Nerūdijančio plieno „bottleRack“ stovas leis jums saugiai laikyti butelius ir nesijaudinti, kad jie pradės ridinėtis. Laikiklis pritaikytas ir dideliems bei mažiems buteliams ir skardinėms. Banguotą butelių lentyną galite įstumti bet kurioje šaldytuvo vietoje.    

Atskiras skyrius šviežiems vaisiams ir daržovėms, įmontuotas po stikline lentyna, kad užimtų mažiau vietos, ir būtų lengvai pasiekiamas.    

Visos stiklinės lentynos yra pagamintos iš itin tvirto ir lengvai valomo stiklo. Apvirtus produktui, jo turinys neišsilieja į likusią šaldytuvo dalį.    

Naujų durų lentynėlių aukštį galima tolygiai reguliuoti net, jei jos yra pilnos. Tai leidžia lengvai organizuoti ant durelių laikomus produktus pagal savo poreikius.    

Šis šaldytuvas leidžia jums taupyti energiją ir išvykus atostogauti – „holidayMode“ režimas palieka tik minimalų šaldymą tam, kad nesugestų ilgai šaldytuve stovintys produktai.

Jei staiga atšiltų visi šaldytuve laikomi produktai – patirtumėte didelių nuostolių. Todėl šiame šaldytuve įrengtas garsinis ir vaizdinis signalas, perspėjantis jus, jog jo vidaus temperatūra pradeda kilti.

Šio šaldytuvo durelės yra pritvirtintos iš dešinės pusės, tačiau tai galima pakeisti.
Taip pat gale prietaisas turi ratukus, kad lengviau būtų jį perstatyti į kitą vietą.

Šaldytuvas yra itin taupus – A+++ energinės klasės.

Siemens KG39NVI45 stalčius su reguliuojamu drėgmės lygiu 0 laipsnių stalčius greitas atvėsinimas greitas užšaldymas


Specifikacija

Gamintojas Siemens
Modelis KG39NVI45
Tipas Šaldytuvas-šaldiklis
Energijos klasė A+++
Spalva nerūdijančio metalo
Elektros sąnaudos per metus (kWh) 182
Bendra talpa (litr.) 366
Šaldytuvo talpa (litr.) 279
Šaldiklio talpa (litr.) 87
Šaldiklio stalčių skaičius 3
Šaldiklio padėtis Apačioje
No Frost technologija +
Nulinė zona +
Aukštis (cm) 203
Plotis (cm) 60
Keičiama durelių atidarymo kryptis +
Triukšmo lygis (dB) 36
Matmenys (AxPxG) 203 x 60 x 66 cm
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.siemens-home.lt

Panašios prekės

Šaldytuvas
Siemens KG39NVI45

929,00 €

3.207,65 Lt

Šaldytuvas
Bosch KGN36VW45

785,00 €

2.710,45 Lt

Šaldytuvas
Whirlpool BSNF 9783 OX

773,00 €

2.669,01 Lt

Šaldytuvas
Whirlpool BSNF 8993 IX

949,00 €

3.276,71 Lt