Bosch KGE39BI40 | Šaldytuvai | technolux.lt


Šaldytuvas-šaldiklis

Bosch KGE39BI40


Palyginti

599,00 €

2.068,23 Lt


Aprašymas

  • 159
  • 3
  • 14

Bosch KGE39BI40– tai 201 centimetro aukščio nerūdijančio plieno spalvos šaldytuvas-šaldiklis. Jis valdomas elektroniniu būdu.

Šiame prietaise įrengta papildomų funkcijų, kurios padės jūsų produktus šviežius išlaikyti ilgiau.

„Multi airflow“– tai speciali šalto oro cirkuliacijos sistema. Šaltas oras tolygiai cirkuliuoja po visas lentynas, taigi nebereikia sukti galvos, kuriuos produktus dėti aukščiau, kuriuos – žemiau. Dėkite produktus, kur tik panorėsite.

Viduje įrengtas LED apšvietimas, kad visuomet aiškiai galėtumėte matyti savo produktus. Sudėliotos kelios nedūžtančio stiklo lentynėlės bei butelių laikiklis, padedantis sutaupyti šaldytuve erdvės.

Šiame prietaise veikia „Low Frost“ sistema. Tai reiškia, jog gaminiai šaldiklyje jums naudojantis prietaisu nesušals į vieną gabalą, o atitirpinti šaldiklį turėsite rečiau.

Parsinešę daug  produktų, kuriuos norite išlaikyti ilgiau, naudokitės greito užšaldymo programa su automatiniu išsijungimu. Šaldiklio temperatūra dar labiau  sumažinama ir taip laikosi, kol produktai užšąla. Tuomet šaldytuvas grįžta į buvusį režim`. Beje, galėsite užšaldyti iki 14 kilogramų produktų per parą.

Šaldytuvo erdvėje įrengtas stalčius „Crisper Box“ su drėgmės kontrole – čia daržovės ir vaisiai ilgiau laikysis šviežesni, išsaugos iki 2 kartų daugiau vitaminų.

Taip pat yra stalčius „Chiller Box“ ,kuriame temperatūra yra vėsesnė, nei visame šaldytuve– šiame stalčiuje geriausia laikyti žuvį ir mėsą, tokiu būdu ją pavyksta išlaikyti šviežią 2 kartus ilgiau.

Šaldytuve įrengtas „AirFresh“ ventiliatorius išsklaido ir sumažina šaldytuve sklandančius kvapus.

Lentyna  „FlexShelf“padeda organizuoti šaldytuvo erdvę ir keisti ją pagal situaciją, šią lentyną galima išimti. 
„VarioZone“yra kintamo panaudojimo stiklinė lentyna ir stalčius, kuriuos taip pat galima panaudoti įvairiems smulkiems produktams susidėti.

Šaldytuvas yra viena svarbiausių virtuvės prietaisų – jei jis sustreikuotų ar per neapsižiūrėjimą paliktume dureles praviras, temperatūra viduje pakiltų ir turėtume didelių nuostolių. Todėl „Bosch“į šį šaldytuvą įdiegė perspėjimo sistemą – ir garsinę, ir vaizdinę – kad šaldytuvas jus informuotų apie kylančią temperatūrą.

Reta ypatybė –  šaldytuvą galima lengvai kur nors pervežti – prietaisas gale turi ratukus. Jo durelės atsidaro iš dešinės, tačiau pageidaujant jų atidarymo kryptį galima pakeisti.

BOSCH šaldytuvas-šaldiklis greitas užšaldymas stalčius daržovėms stalčius žuviai ir mėsai


Specifikacija

Gamintojas Bosch
Modelis KGE39BI40
Tipas Šaldytuvas-šaldiklis
Energijos klasė A++
Spalva nerūdijančio metalo
Elektros sąnaudos per metus (kWh) 156
Bendra talpa (litr.) 339
Šaldytuvo talpa (litr.) 250
Šaldiklio talpa (litr.) 89
Šaldiklio stalčių skaičius 3
Šaldiklio padėtis Apačioje
No Frost technologija -
Nulinė zona +
Aukštis (cm) 201
Plotis (cm) 60
Keičiama durelių atidarymo kryptis -
Triukšmo lygis (dB) 38
Matmenys (AxPxG) 201 x 60 x 65 cm
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.bosch-home.lt

Panašios prekės

Šaldytuvas
Liebherr CBP 4013

749,00 €

2.586,15 Lt

Šaldytuvas
Bosch KGE39BI40

599,00 €

2.068,23 Lt

Šaldytuvas
Snaigė RF34SM-P1JJ270

379,00 €

1.308,61 Lt

Šaldytuvas
Snaigė RF34SM-P1CB273

379,00 €

1.308,61 Lt