Samsung GE83G/GEN | Mikrobangų krosnelės | technolux.lt


Mikrobangų krosnelė

Samsung GE83G/GEN


Palyginti

104,00 €

359,09 Lt


Aprašymas

Tai – atskirai statoma, moderni „Samsung“ mikrobangų krosnelė su ovaliu priekiniu stiklu.  

Ji yra baltos spalvos, su stiklu priekinėje dalyje, valdoma mygtukais, atidaroma – įleista subtilia rankenėle.

Įsigiję šį prietaisą šaldytą produktą galėsite greitai paversti kvapniu garuojančiu patiekalu. Gaminio atšildymas ne tik ilgai užtrunka, tačiau yra sudėtingesnis procesas, nei daugeliui gali pasirodyti. Dažnai po atšildymo gaminys vienose vietose yra ištežęs, o kitose - kietas kaip uola. Kaip jį tolygiai atitirpinti ? „Samsung“ greito atšildymo funkcija leidžia jums greitai atšildyti šaldytą maistą ir grąžinti jam tolygią būseną, buvusią prieš užšaldant. Tai – pirmas žingsnis į gardžią garuojančią vakarienę.

Įsigiję šį modelį galėsite naudotis ne tik mikrobangų funkcijomis, tačiau ir kombinuotu  griliu. Jį galėsite panaudoti šaltais žiemos vakarais, išsiilgę laužo dūmo ir ant grotelių keptų patiekalų skonio.

Apskritai krosnelė leidžia gaminti pasirenkant vieną iš 6 galios lygių.

Prietaisas visuomet LED (šviesos diodų) ekrane rodys tikslų laiką ir įvairius Jūsų pasirinktus nustatymus, taip pat – kepimo eigos duomenis.  

Jei manote, kad visgi patiekalas dar nebus pakankamai pašilęs, galite pridėti 30 sekundžių ar vieną minutę. Taip tiesiog patogiau, nei rankenėle nustatinėti minimalų papildomą šildymo laiką.

Mikrobangų krosnelė turi automatinį, galios ir jutiklinį atitirpinimo režimus. Jutiklinis reiškia, jog tam tikrais jutikliais prietaisas nustato patiekalo svorį. Jei jūs valdymo meniu pasirenkate, kokios rūšies tai yra patiekalas, mikrobangų krosnelė pati gali „nuspręsti“, kiek reikėtų šį patiekalą šildyti. Tai itin patogi funkcija, kai iš tiesų velniškai neturime laiko svarstymams, kiek ką kepinti ar šildyti.

Krosnelė yra 850 vatų galingumo, tačiau pasirinkus grilio funkcija jos galingumas išauga iki 1100 vatų. Prietaisas yra 23-jų litrų talpos. Maksimaliai gali kepti ar šildyti gaminį 99 minutes.


Specifikacija

Gamintojas Samsung
Modelis GE83G/GEN
Talpa (litr.) 23
Galingumas (W) 800
Grilio galia (W) 1100
Laikrodis -
Valdymas taktinis
Spalva balta
Matmenys (AxPxG) 27,5x48,9x38,5
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.samsung.lt

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378