Apie mus

Apie mus

Leiskite pažinti Jūsų poreikius bei norus ir mes padėsime juos išpildyti!

Darbo laikas:
I-IV  9-18 val.
V      9-17 val.
Tel.:  +370 685 51562

info@technolux.lt
www.technolux.lt

 


Norite atnaujinti būstą? Nusprendėte įsigyti šaldytuvą, viryklę, indų plovyklę, skalbyklę, televizorių ar kitą buitinį prietaisą?

Rinkitės patikimą garsiausių Europos buitinės technikos gamintojų atstovą – daugiau nei dešimtmetį šia technika prekiaujančią parduotuvę „TECHNO-LUX“.

Visi mūsų siūlomi prietaisai – nauji, dar kvepiantys gamykla ir pakuotėmis. Galėsite rinktis iš plataus technikos asortimento: nuo klasikinių prietaisų su tradicinėmis funkcijomis, iki tikrų technologijų bei ekonomiškumo stebuklų.

Įsigykite ar atnaujinkite savo būsto buities techniką greitai, paprastai ir saugiai.

Greitis
Prekes pristatome greičiau nei per 3 darbo dienas. Esant išskirtiniams užsakymams, įsipareigojame pristatymą suorganizuoti greičiau nei per 3 savaites. Išsirinktą buities techniką pristatome į Jums patogią vietą, Jums patogiu metu.

Paprasta ir pigu
Savo klientams visuomet suteikiam galimybę derėtis. Jei Jums aktuali mažesnė kaina, mūsų konsultantai ras būdą, kaip ją sumažinti. Buities techniką galite pirkti išsimokėtinai, lizingu, naudojantis „Moki lizingo“ ar „SB lizingo“ paslaugomis. Už prekes sumokėti galite ir jų pristatymo metu.

Pirkite saugiai
Svetainė yra registruota duomenų valdytojų registre.
Su mūsų prekėmis galite susipažinti TECHNO-LUX internetinėje parduotuvėje www.technolux.lt. Čia dirba savo darbą puikiai išmanantys ir ilgametę patirtį buities technikos srityje sukaupę darbuotojai, kurių prioritetas – kliento poreikiai. Per ilgus darbo šioje srityje metus spėjome užsitarnauti savo klientų ir tiekėjų pagarbą bei pasitikėjimą.

Konsultantai padės Jums susivokti daugybės gamintojų reklamose bei pasiūlymuose bei apsispręsti, kurių prietaiso funkcijų Jums iš tiesų reikia. Užsukite, jei domitės, kokias naujausias technologijas šiuolaikiniuose prietaisuose diegia gamintojai, arba jei turite bet kokių su buitine technika susijusių klausimų – mielai į visus juos atsakysime.

Kliento nepaliekame nežinioje net prietaisui sugedus - buities technikai suteikiame 24 mėnesių garantiją.


Juridinis asmuo
UAB „Verta Trade“
Registracijos adresas: Linkmenų g. 5, Vilnius LT-09300
Įmonės kodas: 302424050
PVM kodas: LT100004849311
Atsiskaitomoji sąskaita: LT94 7044 0600 0710 2201
AB SEB bankas, banko kodas 70440