Whirlpool AMW 848 IXL | Mikrobangų krosnelės | technolux.lt


Įmontuojama mikrobangų krosnelė

Whirlpool AMW 848 IXL


Palyginti

659,00 €

2.275,40 Lt


Aprašymas

Whirlpool AMW 848IX – nerūdijančio plieno paviršiaus įmontuojama mikrobangų krosnelė. Visas programas, temperatūrą ir kitą šildymo informaciją matysite ir galėsite nustatyti virš prietaiso durelių įrengtame skystųjų kristalų ekranėlyje. Krosnelė valdoma jutikliniu būdu, taigi visas kepimo programas bei temperatūrą nustatysite vos vienu spustelėjimu prietaisų skydelyje. Prietaiso durelės atsidaro iš viršaus į apačią.

Kaip ir daugumoje moderniausių kompanijos „Whirlpool“ prietaisų šioje mikrobangų krosnelėje įdiegta „6-ojo pojūčio“ sistema. Tai reiškia, jog prietaisas pats išanalizuoja patiekalo svorį, tipą ir pats nustato reikiamą temperatūrą bei šildymo laiką.

Prietaisas priklauso „Cube“ dizaino linijai. Jo dizainas sujungia minimalistinę eleganciją bei modernią apdailą, taip pat geriausias technologines naujoves ir patogų valdymą. Šios mikrobangų krosnelės talpa – 40 litrų.

„Jet Defrost“ funkciją, kuri atšildo užšaldytus produktus net 7 kartus greičiau nei įprastoje mikrobangų krosnelėje.

3D sistemą. Ši sistema taip pavadinta todėl, kad sklindančios mikrobangos sukuria trimatę erdvę. Tokiu būdu patiekalas šyla absoliučiai tolygiai, nelieka neatšilusių vietų.

„Crisp“ funkcija. Tai reiškia, jog vienu metu galėsite naudotis net trimis šilumos šaltiniais: specialia skrudinimo lėkšte, griliu ir mikrobangomis.

Sukamosios lėkštės skersmuo prilygsta šeimyninei picai – ji yra 40 centimetrų skersmens. Krosnelė turi 24 valandų laikrodį – taigi „užmetę akį“ į prietaisą žinosite, kiek yra valandų. Šalia įrengtas minutinis laikmatis – kad itin tiksliai nustatytumėte, kiek laiko patiekalas šils.

Whirlpool AMW 848IX turi gausybę šildymo programų – tai ir kartu su „šeštojo pojūčio“ sistema veikianti garų funkcija, greito ir įprasto pašildymo („Jet Start“) funkcijos, kaitinimas karštu oru – konvekcija, taip pat yra grilio funkcija.

Šioje mikrobangų krosnelėje įrengtas kvarcinio tipo grilis. Kuo gi jis geresnis už tradicinį? Visų pirma, jis įkaista greičiau (per 60 sekundžių) ir tokiu būdu išeikvoja mažiau elektros energijos. Patiekalai apkepa iki trijų kartų greičiau. Taip pat bet kokie maisto likučiai, esantys ant grilio paviršiaus – sudega ir tokiu būdu jis automatiškai valosi.

Šis mikrobangų krosnelės modelis turi įdiegtą „Jet Stream“. Pasirinkus šią kaitinimo funkciją iš keturių galinėje mikrobangų krostenelės sienelėje įrengtų angų plūsteli stiprūs karšto oro srautai. Jie pasiskirsto po visą krosnelės vidų. Šios angos išdėstytos prietaiso kampuose, todėl oras nėra pučiamas tiesiai į patiekalą. Todėl maistas neperkepa bei apskrunda tolygiai.

„6-ojo pojūčio“ funkcija „Steam“ – tai gaminimas garais. Juk žinote – šis gaminimo būdas yra itin sveikas, nenaudojami riebalai. Galite įsigyti aukštai temperatūrai atsparių talpių indų. Šie indai – permatomi, todėl galėsite stebėti gaminimo procesą. Krosnelės jutikliai nuolat seka maisto gaminimo eigą ir užtikrina, kad patiekalas bus tinamai iškepęs, išsaugos maistinę vertę bei patraukliai atrodys.

Galima nustatyti režimą, kuris tiesiog išlaikytų Jūsų patiekalus šiltus ilgesnį laiką – kol iš mokyklos parbėgs vaikai ar susirinks svečiai.

Jei turite smalsių ir viską pačiupinėti mėgstančių mažylių, kyla rizika, jog atidarę krosnelės dureles jie nusidegintų. Tačiau siekiant išvengti tokių atvejų Whirlpool AMW 848 IX įrengta apsauga nuo vaikų veiksmų – durelių užraktas. 

Mikrobangė turi net 8 galios lygius, jos galingumas siekia 900 vatų, grilio galia 1600 vatų.
Mikrobangų krosnelė padengta specialiu „Silver Ice“ plieno paviršiumi, kuris nesitepa.


Specifikacija

Gamintojas Whirlpool
Modelis AMW 848 IXL
Tipas Įmontuojama mikrobangų krosnelė
Valdymas Elektroninis
Spalva Metalo
Laikrodis +
Laikmatis +
Užraktas nuo vaikų +
Durelių atsidarymo kryptis į apačią
Galingumas (W) 900
Talpa (litr.) 40
Grilis +
Grilio galia (W) 1600
Matmenys (AxPxG) 450x556-568x550
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.whirlpool.lt

Panašios prekės

Mikrobangų krosnelė
Whirlpool AMW 831 IX

519,00 €

1.792,00 Lt

Mikrobangų krosnelė
Whirlpool AMW 848 IXL

659,00 €

2.275,40 Lt

Mikrobangų krosnelė
Whirlpool AMW 507/IX

449,00 €

1.550,31 Lt

Mikrobangų krosnelė
Whirlpool AMW/731 IX

350,00 €

1.208,48 Lt