Whirlpool AMW 735 IX | Mikrobangų krosnelės | technolux.lt


Įmontuojama mikrobangų krosnelė

Whirlpool AMW 735 IX


Palyginti

429,00 €

1.481,25 Lt


Aprašymas

Whirlpool AMW 735 IX – nerūdijančio plieno paviršiaus įmontuojama mikrobangų krosnelė. Visas programas, temperatūrą ir kitą šildymo informaciją matysite virš prietaiso durelių įrengtame ekranėlyje. Krosnelė valdoma keliomis rankenėlėmis, esančiomis abipus ekrano. Prietaiso durelės atsidaro iš viršaus į apačią.

Galėsite nustatyti, kokiu ryškumu bus apšviestas valdymo skydelio ekranas, koks bus garsinio signalo, pranešančio apie gaminimo pabaigą, garsumas, taip pat nustatyti papildomą elektros energijos taupymo („eco“) režimą.

Prietaisas priklauso „Ambient“ dizaino linijai. Tai – aukščiausio funkcionalumo gaminys. Derinant aukštos kokybės plieną bei stiklą kuriamas elegantiškas stilius. Šios mikrobangų krosnelės talpa – 31 litras.

Mikrobangų krosnelė taip pat turi funkciją „Jet Defrost“, kuri atšildo užšaldytus produktus net 7 kartus greičiau nei įprastoje mikrobangų krosnelėje.

Krosnelė turi įdiegtą ir 3D sistemą. Ši sistema taip pavadinta todėl, kad sklindančios mikrobangos sukuria trimatę erdvę. Tokiu būdu patiekalas šyla absoliučiai tolygiai, nelieka neatšilusių vietų.

Šiame modelyje įrengta funkcija „Crisp“. Tai reiškia, jog vienu metu galėsite naudotis net trimis šilumos šaltiniais: specialia skrudinimo lėkšte, griliu ir mikrobangomis. Taikant šį gaminimo būdą patiekalai šildomi greitai ir tolygiai. Mikrobangėje galite kepti ir traškius pyragaičius, kepinius, iškepti užšaldytą picą.

Sukamosios lėkštės skersmuo prilygsta normaliai picai –– ji yra 32,5 centimetro skersmens – taigi čia galėsite šildyti ar kepti ir didesnius gaminius. Krosnelė turi  24 valandų laikrodį  – taigi „užmetę akį“ į prietaisą žinosite, kiek yra valandų. Šalia įrengtas minutinis laikmatis – kad itin tiksliai nustatytumėte, kiek laiko patiekalas šils.

Prietaisas turi gausybę šildymo programų – tai greito ir įprasto pašildymo („Jet Start“) funkcijos, taip pat yra grilio funkcija.

Šioje mikrobangų krosnelėje įrengtas kvarcinio tipo grilis. Jis įkaista greičiau (per 60 sekundžių) ir tokiu būdu išeikvoja mažiau elektros energijos. Patiekalai apkepa iki trijų kartų greičiau. Taip pat bet kokie maisto likučiai, esantys ant grilio paviršiaus – sudega ir tokiu būdu jis automatiškai valosi.

Krosnelė turi „Auto“ režimą, kurį pasirinkę įjungsite automatinę „Crisp“, arba „Reheat“, arba „Melt“, „Soft“ funkcijas. Tai režimai skirti kaitinimui trimis šilumos šaltiniais, pašildymui, atitirpinimui bei lengvam kaitinimui. Visi jie veiks automatiniu režimu.

Jei turite smalsių ir viską pačiupinėti mėgstančių mažylių, kyla rizika, jog atidarę krosnelės dureles jie nusidegintų. Tačiau siekiant išvengti tokių atvejų Whirlpool AMW 735 IX įrengta apsauga nuo vaikų veiksmų – durelių užraktas. 

Mikrobangė turi net 8 galios lygius, jos galingumas siekia 1000 vatų, grilio galia 800 vatų. Šioje mikrobangų krosnelėje įrengtas kvarcinio tipo grilis.
Mikrobangų krosnelė padengta specialiu „Silver Ice“ plieno paviršiumi, kuris nesitepa.


Specifikacija

Gamintojas Whirlpool
Modelis AMW 735 IX
Tipas Įmontuojama mikrobangų krosnelė
Valdymas Elektroninis
Spalva Metalo
Laikrodis +
Laikmatis +
Užraktas nuo vaikų +
Durelių atsidarymo kryptis į apačią
Galingumas (W) 1000
Talpa (litr.) 31
Grilis +
Grilio galia (W) 800
Matmenys (AxPxG) 380x556-568x550
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.whirlpool.lt

Panašios prekės

Mikrobangų krosnelė
Whirlpool AMW/731 IX

350,00 €

1.208,48 Lt

Mikrobangų krosnelė
Whirlpool AMW 735 IX

429,00 €

1.481,25 Lt

Mikrobangų krosnelė
Whirlpool AMW 730/IX

350,00 €

1.208,48 Lt

Mikrobangų krosnelė
Whirlpool AMW 730/WH

350,00 €

1.208,48 Lt