Samsung MW83D/BAL | Mikrobangų krosnelės | technolux.lt


Mikrobangų krosnelė

Samsung MW83D/BAL


Palyginti

78,00 €

269,32 Lt


Aprašymas

Tai – atskirai statoma, moderni „Samsung“ mikrobangų krosnelė didžiuliu, beveik visą priekį dengiančiu stiklu.

Ji yra juodos spalvos, su juodu stiklu priekinėje dalyje, valdoma mygtukais.

Įsigiję šį prietaisą galėsite greitai šaldytą produktą paversti kvapniu garuojančiu patiekalu. Gaminio atšildymas ne tik ilgai užtrunka, tačiau yra sudėtingesnis procesas, nei daugeliui gali pasirodyti. Dažnai gaminys vienose vietose yra įmirkęs, o kitose - kietas kaip uola. Kaip jį tolygiai atitirpinti ? „Samsung“ greito atšildymo funkcija leidžia jums greitai atšildyti šaldytą maistą ir grąžinti jam tolygią būseną, buvusią prieš užšaldant. Tai – pirmas žingsnis į gardžią garuojančią vakarienę.

Ar trys bangos – geriau, nei viena? Žinoma!  Trigubo pasiskirstymo sistema užtikrina, kad šildant tokiu būdu visi patiekalai – nuo picos, iki pieno – būtų  pagaminami tinkamai bei skaniai.  Įdėtas gaminys krosnelėje sukasi ant padėklo, taigi gauna vienodą kiekį jį įkaitinančių mikrobangų.

Prietaiso vidus yra padengtas įbrėžimams itin atsparia medžiaga. Tai - keraminis emalis. Keraminis emalis yra kitas geriausias dalykas šioje krosnelėje. Jis nepaprastai patvarus – toks, koks turėtų būti kiekvienas virtuvės prietaisas. Todėl nesvarbu, kaip naudosite mikrobangų krosnelę, vidaus paviršius bus atsparus įbrėžimams, kaip nerūdijantis plienas ir neįtrūks kaip plastikas. Jį lengva valyti. Viskas, ką turite padaryti, tai sudrėkinti skudurėlį ir nuvalyti bet kokius ištiškusius riebalus. Prietaiso sienelės yra padengtos pažangia medžiaga, kuri veikia kaip antibakterinė ir blogą kvapą pašalinanti medžiaga. Todėl galite nesibaiminti – krosnelė Jums tarnaus ilgai ir su gaiviu vidaus kvapu.

Šioje mikrobangėje įrengtas kaitinimo mechanizmas leidžia šildyti ir kepti maistą tolygiau.  Specialios formos šildytuvas viduje giliau paskirsto infraraudonųjų spindulių šilumą, todėl produkte nebelieka šaltų ar neatitirpusių vietų.

Ši mikrobangų krosnelė valdoma mygtukais (taktu???), o šviesos diodų ekranėlyje, esančiame viršuje, visuomet galėsite pasitikrinti, kokius nustatymus pasirinkote, bei kiek laiko patiekalas jau kepa. Krosnelės durelės atidaromos spustelėjus mygtuką dešiniajame kampe.

Krosnelė turi specialią greito atšildymo funkciją. Tai reiškia, jog patiekalui pašildyti sutelkiama dar daugiau galios ir, deja, elektros energijos, tačiau jis pašyla greičiau, nei naudojantis įprastu režimu.

Krosnelės galingumas – 850 vatų ir gaminant galima rinktis vieną iš 6 kepimo galingumo lygių.

Iš viso galėsite kepti patiekalą iki 99-ių minučių. Kai kepimo procesas bus baigtas, prietaisas apie tai Jums praneš garsiniu signalu – skimbtelėjimu.

Šis prietaisas turėtų  patraukti tėvelių, auginančių mažylius, dėmesį. Vaikai neretai būna labai smalsūs ir jiems maga išsiaiškinti visų be išimties mygtukų reikšmes ir visų mažesnių prietaisų sudedamąsias dalis. Vaikas gali netyčia atidaryti krosnelės dureles ir nudegti arba pakeisti sudėliotus nustatymus.

Todėl speciali mygtukų kombinacija šioje mikrobangų krosnelėje leidžia užrakinti visą jos valdymą, kad mažieji galėtų maigyti mygtukus, bet negalėtų nieko pakeisti.

Prietaisas visuomet LED ekrane rodys tikslų laiką. Galėsite pasirinkti, ar para bus suskirstyta į 12 ar 24 valandas – kaip Jums atrodo patogiau.Mikrobangų krosnelės talpa – 23 litrai.


Specifikacija

Gamintojas Samsung
Modelis MW83D/BAL
Talpa (litr.) 23
Galingumas (W) 850
Grilio galia (W) 0
Laikrodis -
Valdymas taktinis
Spalva juoda
Matmenys (AxPxG) 27,5 x 48,9 x 35,1
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.samsung.lt

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378