Samsung ME86V-BB/BAL | Mikrobangų krosnelės | technolux.lt


Mikrobangų krosnelė

Samsung ME86V-BB/BAL


Palyginti

84,00 €

290,04 Lt


Aprašymas

Tai – atskirai statoma, moderni „Samsung“ mikrobangų krosnelė didžiuliu, beveik visą priekį dengiančiu stiklu.

Ji yra juodos spalvos ir turi nerūdijančio plieno spalvos juostą bei juodą stiklą. Prietaiso vidus yra padengtas įbrėžimams itin atsparia medžiaga. Tai - keraminis emalis. Jis yra tvirtas ir patvarus bei žymiai atsparesnis įbrėžimams ir rūdims nei kiti mikrobangų krosnelių vidiniai paviršiai. Taip pat jis neleidžia paviršiui dėl karščio netekti spalvos – net ir po ilgo naudojimo. Galėsite pamiršti ir tokį „laisvalaikio“ užsiėmimą kaip šveitimas ar gramdymas – krosnelės vidus bus išvalomas labai lengvai.

Šioje mikrobangėje įrengtas kaitinimo mechanizmas leidžia šildyti ir kepti maistą tolygiau.  Specialios formos šildytuvas krosnelės viduje giliau paskirsto infraraudonųjų spindulių šilumą, todėl produkte nebelieka šaltų ar neatitirpusių vietų.

Krosnelės vidus padengtas antibakterine medžiaga, į sieneles neįsigeria kvapai. Priešingai – jie greičiau išsnyksta.

Ši mikrobangų krosnelė valdoma mygtukais (taktu???), o šviesos diodų ekranėlyje, esančiame viršuje, visuomet galėsite pasitikrinti, kokius nustatymus pasirinkote, bei kiek laiko patiekalas jau kepa. Krosnelės durelės atidaromos patraukus už dailios rankenėlės.

Krosnelės galingumas – 850 vatų ir gaminant galima rinktis vieną iš 6 kepimo galingumo lygių.

Iš viso galėsite kepti patiekalą iki 99-ių minučių. Kai kepimo procesas bus baigtas, prietaisas apie tai Jums praneš garsiniu signalu – skimbtelėjimu.

Prietaisas visuomet LED ekrane rodys tikslų laiką. Galėsite pasirinkti, ar para bus suskirstyta į 12 ar 24 valandas – kaip Jums atrodo patogiau.Mikrobangų krosnelės talpa – 23 litrai.


Specifikacija

Gamintojas Samsung
Modelis ME86V-BB/BAL
Talpa (litr.) 23
Galingumas (W) 850
Grilio galia (W) 0
Laikrodis -
Valdymas taktinis
Spalva balta
Matmenys (AxPxG) 27,5 x 48,9 x 39,2
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.samsung.lt

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378