Samsung GE86V-WW/BAL | Mikrobangų krosnelės | technolux.lt


Mikrobangų krosnelė

Samsung GE86V-WW/BAL


Palyginti

104,00 €

359,09 Lt


Aprašymas

Tai – atskirai statoma, moderni „Samsung“ mikrobangų krosnelė, didžiąją dalį jos priekinio korpuso dengia tamsus stiklas.

Ji yra juodos ir baltos spalvos, su valdymo ir įstiklintą dalis skiriančia nerūdijančio plieno juosta. Prietaisas valdomas mygtukais. Jos durelės atidaromos patogia rankena, kuri idealiai įkomponuota į prietaiso dizainą.

Įsigiję šį modelį galėsite naudotis ne tik mikrobangų funkcijomis, tačiau ir kombinuotu  griliu. Jį galėsite naudoti šaltais žiemos vakarais, išsiilgę laužo dūmo ir ant grotelių keptų patiekalų skonio. Be to, kaitra patiekalą pasieks būtent nuo įkaitusių krosnelės viduje įrengtų grotelių.

Prietaisas leidžia gaminti pasirenkant vieną iš 6 galios lygių.

Keraminis emalis yra antras geras dalykas šioje krosnelėje. Jis nepaprastai patvarus – toks, koks turėtų būti bet kuris virtuvės prietaisas. Nesvarbu, kaip jūsų šeima  naudos krosnelę, jos vidus bus atsparus įbrėžimams, kaip nerūdijantis plienas, arba neįtrūks kaip plastikas. Jį taip pat lengva valyti. Viskas, ką turite padaryti, yra sudrėkinti skudurėlį ir nuvalyti ant sienelių užtiškusius riebalus. Sienelės taip pat yra padengtos pažangia medžiaga, kuri veikia kaip antibakterinė ir nesulaiko viduje blogo kvapo.

Žinoma, reikia ir trečio gero dalyko. Tai - keraminis šildytuvas, kuris giliau paskirsto infraraudonųjų spindulių šilumą maiste, sumažindamas šaltas vietas. Be to, riziką  netolygiai pašildyti dar sumažina tai, kad gaminys sukasi ratu ant viduje įtaisytos lėkštės.

Krosnelė yra 900 vatų galingumo, tačiau pasirinkus grilio funkcija jos galingumas išauga iki 1300 vatų. Prietaisas yra net 28-ių litrų talpos. Čia maksimaliai galite kepti ar šildyti gaminį 99 minutes.

Kai kepimo procesas bus baigtas, prietaisas apie tai Jums praneš garsiniu signalu – skimbtelėjimu. Durelės atidaromos rankenėle, sumaniai įkomponuota į krosnelės dizainą taip, kad jos net nesimato.

Jei manote, kad visgi patiekalas dar nebus pakankamai pašilęs, galite pridėti po 30 sekundžių ar po vieną minutę. Taip tiesiog patogiau, nei rankenėle nustatinėti minimalų papildomą šildymo laiką.

-/ + ženklais galėsite reguliuoti patiekalo svorį, o pagal jį krosnelė skaičiuos gaminimo laiką.

Neturite laiko net svarstyti, kiek turėtų kepti gaminys? Rinkitės funkciją „Auto Cook“ ir savo maistą atiduosite į patikimas krosnelės „rankas“. Tereikės nurodyti maisto tipą, ir gaminys puikiai iškeps pats.

Krosnelė visuomet LED (šviesos diodų) ekrane rodys tikslų laiką ir įvairius Jūsų pasirinktus nustatymus, taip pat – kepimo eigos parametrus.  


Specifikacija

Gamintojas Samsung
Modelis GE86V-WW/BAL
Talpa (litr.) 28
Galingumas (W) 900
Grilio galia (W) 1300
Laikrodis -
Valdymas taktinis
Spalva balta
Matmenys (AxPxG) 29,7 x 51,2 x 43,7
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.samsung.lt

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378