Samsung GE83DT/BAL | Mikrobangų krosnelės | technolux.lt


Mikrobangų krosnelė

Samsung GE83DT/BAL


Palyginti

104,00 €

359,09 Lt


Aprašymas

Tai – atskirai statoma, moderni „Samsung“ mikrobangų krosnelė, didžiąją dalį jos priekinio korpuso dengia tamsus stiklas.

Ji yra juodos - sidabrinės spalvos, valdoma mygtukais. Jos durelės atidaromos spustelėjus mygtuką dešiniajame kampe.

Įsigiję šį prietaisą šaldytą produktą galėsite greitai paversti kvapniu garuojančiu patiekalu. Gaminio atšildymas ne tik ilgai užtrunka, tačiau yra sudėtingesnis procesas, nei daugeliui gali pasirodyti. Dažnai po atšildymo gaminys vienose vietose yra ištežęs, o kitose išlieka kietas kaip uola. Kaip jį tolygiai atitirpinti ? „Samsung“ greito atšildymo funkcija leidžia jums greitai atšildyti šaldytą maistą ir grąžinti jam tolygią būseną, buvusią prieš užšaldant. Tai – pirmas žingsnis į gardžią garuojančią vakarienę. Krosnelė turi daugeliui aktualią greito atšildymo funkciją.

Ar trys bangos – geriau, nei viena? Žinoma!  Naujoji sistema užtikrina, kad šildant per tris mikrobangų pasiskirstymo taškus visi patiekalai – nuo picos, iki pieno – būtų  pagaminami tinkamai bei skaniai.  Įdėtas maistas krosnelėje sukasi ant padėklo, taigi gauna vienodą kiekį jį įkaitinančių mikrobangų.

Įsigiję šį modelį galėsite naudotis ne tik mikrobangų funkcijomis, tačiau ir kombinuotu  griliu. Jį galėsite panaudoti šaltais žiemos vakarais, išsiilgę laužo dūmo ir ant grotelių keptų patiekalų skonio. Be to, kaitra patiekalą pasieks būtent nuo įkaitusių krosnelės viduje įrengtų grotelių.

Prietaisas leidžia gaminti pasirenkant vieną iš 6 galios lygių.

Keraminis emalis yra antras geras dalykas šioje krosnelėje. Jis nepaprastai patvarus – toks, koks turėtų būti bet kuris virtuvės prietaisas. Nesvarbu, kaip jūsų šeima  naudos krosnelę, jos vidus bus atsparus įbrėžimams, kaip nerūdijantis plienas, arba neįtrūks kaip plastikas. Jį taip pat lengva valyti. Viskas, ką turite padaryti, yra sudrėkinti skudurėlį ir nuvalyti ant sienelių užtiškusius riebalus. Be to, sienelės yra padengtos pažangia medžiaga, kuri veikia kaip antibakterinė ir nesulaiko viduje blogo kvapo.  

 Taip pat „Samsung“ krosnelės dėl specialių apsauginių užraktų yra saugios vaikams ir apsaugo smalsius pirštukus nuo pavojų. Tereikia tam tikros valdymo mechanizmų kombinacijos, kad durelės būtų sumaniai užrakintos. Jų nebegalima atidaryti ar pakeisti kepimo nustatymų.

Krosnelė yra 850 vatų galingumo, tačiau pasirinkus grilio funkcija jos galingumas išauga iki 1300 vatų. Prietaisas yra 23-jų litrų talpos. Maksimaliai gali kepti ar šildyti gaminį 99 minutes.

Kai kepimo procesas bus baigtas, prietaisas apie tai Jums praneš garsiniu signalu – skimbtelėjimu.

Prietaisas visuomet LED (šviesos diodų) ekrane rodys tikslų laiką ir įvairius Jūsų pasirinktus nustatymus, taip pat – kepimo eigos parametrus.  

Kad visuomet žinotumėte, kiek valandų, krosnelėje įrengtas ir laikrodis. Galėsite netgi pasirinkti paros suskirstymą valandomis – į 12 arba 24 valandas. 


Specifikacija

Gamintojas Samsung
Modelis GE83DT/BAL
Talpa (litr.) 23
Galingumas (W) 850
Grilio galia (W) 1300
Laikrodis -
Valdymas taktinis
Spalva juoda/ sidabrinė
Matmenys (AxPxG) 27,5 x 48,9 x 36,9
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.samsung.lt

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378