Philips-Saeco HD8836/19 | Kavos aparatai | technolux.lt


Automatinis

Philips-Saeco HD8836/19


Palyginti

549,99 €

1.899,01 Lt


Aprašymas

„Syntia“ kavos aparatas – tai kompaktiškumo, našumo, dizaino ir modernių medžiagų sintezė. Tai viskas, ko reikia norint mėgautis tikru itališku espreso vos vieno mygtuko paspaudimu.

Kompaktiškas ir stilingas, nerūdijančiu plienu padengtas aparatas tobulai tiks prie modernios virtuvės.

Norite mažo vieno gurkšnio espreso? Ar didelio puodelio kavos, kuriuo galėtumėte iš lėto mėgautis darbe iš ryto? O gal visai silpnos kavos žvaliai užbaigti „darbadieniui“? Arba kavos su pienu ir švelnia pieno puta, išplakta karštais garais? Jūsų norus kavos aparatas išpildys, vos tik spustelsite mygtuką su trokštamo gėrimo simboliu ir pasirinksite kavos pupelių paveikslėliu žymimą jos stiprumą.

Džiugi žinia pieniškų kavų gerbėjams – šis aparatas turi integruotą automatinę pieno funkciją.

Tereikia pripildyti aparato komplektacijoje esantį pieno grafiną ir pasirinkti mėgstamiausią kavos su pienu receptą.

Kreminė puta ar karštas pienas bus supilti tiesiai į gėrimą. Galėsite rinktis ne tik putos storį, bet net ir supilamo pieno kiekį.

Nesmulkintos kavos pupelės kiekvienam puodeliui šviežiai sumalamos keraminiais malūnėliais. Tokiu būdu išsaugomas ir jums iškart patiekiamas visas jų aromatas. Kava niekuomet neperkaitinama. Tai vadinama „Bean to cup“ (kavos pupelių malimo) sistema.

Besinaudojantiems šiuo aparatu netgi pirmą kartą lengva viską suprasti – su „Syntia“ „susišnekėsite“ per aiškias ir paprastas piktogramas, vaizduojamas jo ekrane.

Kad dar geriau suprastumėte, kas šiuo metu vyksta aparato viduje, į meniu įvestos spalvos, atitinkančios šviesoforo spalvas. Pavyzdžiui: raudona reikalauja dėmesio, geltona reiškia, kad aparatas „užsiėmęs“ (pavyzdžiui, šyla), žalia reiškia, kad jis parengtas naudoti.

Dėl automatinių valymo ir nuosėdų šalinimo programų galite būti užtikrinti kavos gėrimo malonumu bei automatinio kavos aparato ilgaamžiškumu. Kavos virimo sistema  bus praskalauta kai tik aparatui duosite tokią „užduotį“. Tokiu būdu jo viduje visuomet bus palaikoma švara.

Aparato svarbiausius elementus lengva pasiekti. Pavyzdžiui, nedaugelis kavos aparatų suteikia galimybę taip lengvai prieiti prie virimo elemento. O pastarasis turi būti itin švarus, nes tai – prietaiso „širdis“.

Šiuo atveju palaikyti iš nerūdijančio plieno pagaminto virimo elemento švarą labai paprasta – tereikia jį išimti, praskalauti, įdėti atgal – viskas!

Naudotis aparatu – ypač patogu. Šiame aparate lengva pripilti naujų  kavos pupelių ar vandens, ištuštinti kavos atliekų dėžutę ar nuvarvėjimo padėklą. Visi skyreliai pasiekiami iškart atidarius korpusą.

Šio prietaiso pupelių „bake“ telpa 250 gramų kavos pupelių.


Specifikacija

Gamintojas Philips-Saeco
Modelis HD8836/19
Tipas Automatinis
Galingumas (W) 1400
Vandens rezervuaro talpa (litr.) 1.2
Slėgis (bar) 15
Valdymas Elektroninis
Garantija (metai) 2

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378