Philips-Saeco HD8743/19 | Kavos aparatai | technolux.lt


Automatinis

Philips-Saeco HD8743/19


Palyginti

318,29 €

1.098,99 Lt


Aprašymas

Kiekvieną rytą įkvėpkite savo mėgstamiausių kavos pupelių aromato. „Xsmall“- tai mažiausias funkciją „nuo pupelės iki puodelio“ turintis kavos aparatas, savo mažame tūryje talpinantis ne tik modernų dizainą, bet ir funkcionalumą.

Funkcija „nuo pupelės iki puodelio“ reiškia, jog kavos pupelės aparate sumalamos šviežiai, prieš pat gaminant kavą. Tokiu būdu Jūsų puodelyje išlieka visas kavos aromatas, kava neperkaitinama ir jūs mėgaujatės mažu rytiniu ritualu.

„Saeco“ išankstinio užvirimo technologija reiškia, jog prieš pradedant virti kavos pupelės sudrėkinamos vandeniu – taip jų kvapas dar geriau atsiskleidžia.

Aparatas padengtas juodu plastiku, vidaus įrengimai (virintuvas, karšto vandens/ garų antgalis „Pannarelo“) - iš nerūdijančio plieno.

Kavos malūnėliai jame – keraminiai, turėsite galimybė juos reguliuoti.

Prietaisas turi pienui plakti skirtą antgalį „Pannarelo“. Įmerkite šį vamzdelį į pieną, ir lėtai maišykite sukamais judesiais. Pieną plaksite tiek, kiek norite, kad gautumėte minkštesnę ar standesnę pieno putą.

Aparate įdiegtas automatinis kavos virimo sistemos praplovimas, kada visada būtumėte tikri, jog kava Jūsų puodelyje – šviežiausia. Prieš ar po budėjimo režimo aparatas automatiškai praplauna kavos tiekimo kanalus.

Retas kavos aparatas suteikia galimybę taip lengvai prieiti prie virimo elemento. O pastarasis turi būti itin švarus, nes tai – prietaiso „širdis“.

Šiuo atveju palaikyti virimo elemento švarą labai paprasta – tereikia jį išimti, praskalauti, įdėti atgal – viskas!

„Philips-Saeco“ – patogumo sinonimas. Į aparatą lengva pripilti naujų  kavos pupelių ar vandens, ištuštinti kavos atliekų dėžutę ar nuvarvėjimo padėklą. Visi skyreliai pasiekiami greitai, iš aparato priekio.

Dėl lengvai iš priekio pasiekiamų funkcijų ir mažo dydžio automatinis espreso virimo aparatas telpa kiekvienoje virtuvėje. Jis „draugauja“ su gamta, nes yra ekonomiškas (priskiriamas A energetinei klasei) ir turi automatinio išjungimo funkciją.


Specifikacija

Gamintojas Philips-Saeco
Modelis HD8743/19
Tipas Automatinis
Galingumas (W) 1400
Vandens rezervuaro talpa (litr.) 1
Slėgis (bar) 15
Valdymas Elektroninis
Garantija (metai) 2

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378