Philips 22PFT4000/12 | Televizoriai | technolux.lt


LCD televizorius

Philips 22PFT4000/12


Palyginti

139,00 €

479,94 Lt


Aprašymas

Mėgaukitės puikiu vakaru su „Full HD“ aukščiausios raiškos vaizdais skystųjų kristalų ekrane. „Philips“ suteikia galimybę matyti ryškų vaizdą ir naudotis moderniomis skaitmeninėmis funkcijomis už palankią kainą. Puikaus dizaino 4000 serijos televizoriai leidžia prijungti  skaitmeninius prietaisus bei USB atmintinę ir žiūrėti juose esantį turinį HD raiška.

Šio modelio 56 centimetrų įstrižainės skystųjų kristalų ekrane galėsite matyti sodrias spalvas ir ryškų vaizdą be blykčiojimų. Visa tai užtikrins stipresnius pojūčius žiūrint televizorių.

Technologija „Digital Crystal Clear“ perteikia kokybišką „Full HD“ raiškos vaizdą ir optimizuoja vaizdo kokybę: padidina kontrastą, spalvos tampa natūralesnės ir padidėja ryškumas. Kokybiškus vaizdus galite žiūrėti iš bet kokio šaltinio.

Unikali apšvietimo tamsoje ir išdidinimo technologija, nustato tinkamą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsias spalvas bei atspalvius. Matysite tikroviškus, kontrastingus, ryškių spalvų vaizdus.

Spalvos apdorojamos profesionaliai: 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti apdoroti 28,9 milijardo spalvų. Ar galite įsivaizduoti tokį jų kiekį? Pažangūs algoritmai aptinka subtiliausius spalvų šešėlius, odos atspalvių tonus ir sukuria geriausią įmanomą vaizdą.

Sakome „švarus garsas“ ir taip apibūdiname aukštą garso kokybę. Būtent tokią reikšmę turinti „Clear Sound“ garso technologija padidina vokalo aiškumą tiek kalbant, tiek dainuojant. Todėl girdėsite kiekvieną garsą ir galėsite mėgautis tuo, ką žiūrite.

Savotiškas pastiprinimas tokiai technologijai - galingi 20 vatų RMS (2 x 10 W RMS) stiprintuvai, sukuriantys tikrovišką scenos garsą. „Incredible Surround“ leidžia pajusti erdvę su gilesniu garsu, papildančiu  vaizdą. Pajuskite muzikos ritmo ir kino atmosferos jėgą.

Šiuolaikiniams televizoriams keliami įvairių jungiamumo funkcijų reikalavimai. „Philips“ ir čia neatsilieka. HDMI - vienintelis laidas, reikalingas perduoti vaizdo ir garso signalus iš jūsų įrenginių į televizorių, tad galėsite pailsėti nuo laidų painiavos. Šis laidas perteikia nesuspaustus signalus, taip užtikrindamas aukščiausią kokybę nuo šaltinio iki ekrano. Kartu su „Philips Easylink“ jums reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kuris valdys šį televizorių, DVD, „BluRay“, televizoriaus priedėlį ar namų kino teatro sistemą.

Taip pat įrengta viena USB jungtis, kuri suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų, mp3 muzikos ir vaizdo įrašų. Jungtis tiks daugumai USB atmintinių. Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

Dėl kompiuterio įvesties galite naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių kartu su HDMI-DVI kabeliu / keitikliu (skaitmeniniams signalams) arba VGA kabeliu (analoginiams signalams).

Televizoriumi lengva naudotis. Prietaiso nustatymai yra pasirenkami be sudėtingų terminų ar funkcijų ir neužima daug laiko. Įrengtas elektroninis „asistentas“, padedantis geriau suvokti pasirinkimo variantus.

Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti kabelinę ir antžeminę televiziją be papildomo priedėlio. Tai reiškia, jog matysite 12 nemokamai transliuojamų lietuviškų bei kelis užsienio kanalus, taip pat galėsite užsisakyti skaitmeninės televizijos tiekėjų siūlomus kanalus. Mėgaukitės televizija be jokių trikdžių.

Papildomai įrengta ir kompozitinė (AV) jungtis.

Dar turėsite SCART jungtį - tai Prancūzijoje sukurta kombinuota daugiakanalė jungtis, skirta analoginiam vaizdo ir garso perdavimui kabeliais iki 15 metrų atstumu.

Komponentinė jungtis – Y/Pb, Pr. Tai jungtis, skirta perduoti aukštos kokybės vaizdui.

Galiausiai yra koaksalinė išvestis – skaitmeniniu būdu perduodanti puikios kokybės garsą.


Specifikacija

Gamintojas Philips
Tipas LCD televizorius
Modelis 22PFT4000/12
Ekrano įstrižainė 22 colių / 56cm
Maksimali skiriamoji geba 1920 x 1080
Skleistinės dažnis (Hz) 100
Jungtys HDMIx2, kompozitinis (AV)x1, komponentinis (Y/Pb/Pr)x1, SCARTx1, optinėx1, ausinių išvestis
TV imtuvas DVB-T / C
Matmenys (AxPxG) 31,7 x 51,2 x 11,2
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.philips.lt

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378