Gorenje IT 712 ASC | Kaitlentės | technolux.lt


Indukcinė kaitlentė

Gorenje IT 712 ASC


Palyginti

449,00 €

1.550,31 Lt


Aprašymas

Pažangi indukcinė technologija suteikia papildomos galios naujausio modelio „Gorenje“ kaitlentėms. Maisto gaminimo procesas tampa aiškus, jį lengviau valdyti.

Prietaisas valdomas sensoriniu būdu. Tai reiškia, jog konkrečią kaitvietę įjungsite vienu piršto spustelėjimu, toliau baksnodami pirštu valdymo zonoje nurodytus simbolius atitinkamai didinsite arba mažinsite kaitvietės kaitinimo galią.

Kuo patogi indukcinė technologija? Ji išpopuliarėjo todėl,  kad veikiant indukcijai kaitinamas tik tas kaitlentės paviršiaus plotas, kuris liečiasi su gaminimo indo dugnu. Visas paviršius aplink išlieka vėsus. Jį galima liesti, todėl tokią technologiją neretai renkasi mažylius auginantys tėvai – šiuo požiūriu ji tiesiog saugesnė už elektrines arba dujines kaitlentes. Indukcinė kaitlentė iš karto atvėsta, kai tik nuo jos yra nuimamas indas arba kaitlentė išjungiama.

Į valdymą ši kaitlentė reaguoja akimirksniu, todėl dar galima spėti sustabdyti, pavyzdžiui, iš puodo besiveržiantį skystį.

Prie indukcinės kaitlentės niekas neprikepa, nepridega, nes kaista tik paviršius, kurį dengia puodas ar keptuvė. Jei jau taip nutiktų, jog gaminant ant kaitlentės išsilietų pienas ar kitas skystis, jį užtektų nuvalyti sudrėkinta virtuvine šluoste.

Tikrai nustebsite, kokios galios į jūsų virtuvę įneš šis prietaisas! Suaktyvinus „Power Boost“ funkciją suveikia iš pažangiausių medžiagų pagamintos dvi didelio našumo indukcinės ritės ir du dvigubos veikimo galios aušinimo ventiliatoriai.

Maksimalią galią galite nustatyti visoms 4-ioms kaitvietėms. „Power Boost“ funkciją rinkitės norėdami gaminti sparčiau.

Prietaisas turi laikmatį, taigi galėsite kiekvienai kaitvietei nustatyti atskirą gaminimo laiką, kuriam praėjus programa išjungs kaitinimą, o prietaisas apie tai praneš garso signalu.

Priekinė dešinioji ir galinė kairioji kaitvietės yra 16,5 centimetro skersmens. Jų galingumas gali būti nuo 1,2 iki 1,4 kilovatvalandės.

Priekinė kairioji kaitvietė yra 18,5 centimetro skersmens. Jos galingumas gali būti nuo 1,4 iki 2 kilovatvalandžių.

Galinė dešinioji kaitvietė yra 20,5 cm skersmens, gali būti nuo 2 iki 2,3 kilovatvalandės galingumo.

Dėl išmanaus indukcinių ričių perjungimo ir pažangaus sudėtinių dalių naudojimo, kaitlenčių veikimas tampa vis tylesnis. Galite gaminti, kai kas nors saldžiai miega ir tikrai neprižadinsite. Na, nebent tarškėsite šaukštais.

Kaitlentė turi likutinės šilumos indikatorių. Nors indukcinės kaitlentės atvėsta gerokai greičiau už elektrines, užsimiršę galite paliesti vis dar karštą paviršių, nes jis niekuo nesiskiria nuo šalto.

Todėl ši kaitlentė įkaitusias vietas pažymi raudona spalva ir taip dega tol, kol paviršius neatvėsta iki saugios temperatūros.

Auginantiems vaikus turėtų patikti indukcinės kaitlentės užrakinimo galimybė. Kad mažieji „neperprogamuotų“ nustatymų savaip, galima valdymo paviršių užrakinti. Ši kaitlentė gali būti pilnai įmontuojama į stalviršį, kitaip tariant, būti viename lygyje su stalo plokštuma. Stiklo keramikos paviršius yra itin lengvai valomas.

Buities technika įmontuojama indukcinis paviršius indukcinė kaitlentė plati kaitlentė Gorenje IT 712AC IT712AC


Specifikacija

Gamintojas Gorenje
Modelis IT 712 ASC
Tipas Indukcinė kaitlentė
Paviršiaus pagrindas Stiklokeramika
Metalo rėmelis -
Valdymas Sensorinis
Laikmatis +
Užraktas nuo vaikų +
Priekinė kairioji kaitvietė 185 mm, 1,4/2 kW
Galinė kairioji kaitvietė 165 mm, 1,2/1,4 kW
Priekinė dešinioji kaitvietė 165 mm, 1,2/1,4 kW
Galinė dešinioji kaitvietė 205 mm, 2/2,3 kW
Matmenys (AxPxG) 50×710×490
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.gorenje.lt

Panašios prekės

Kaitlentė
Gorenje IT 951 AC

829,00 €

2.862,37 Lt

Kaitlentė
Bosch PIB675N27E

559,00 €

1.930,12 Lt

Kaitlentė
Gorenje IS 648 AC

729,00 €

2.517,09 Lt

Kaitlentė
Siemens EH651TE11E

564,47 €

1.949,00 Lt