Kamino tipo su stiklu

Gorenje DVG 6645 AX


Palyginti

492,06 €

1.698,98 Lt


Aprašymas

Tai – kamino tipo prie sienos montuojamas garų surinktuvas. Tokie surinktuvai dažniausiai atlieka ne tik oro ištraukimo, tačiau ir dekoratyvinę funkciją, tampa virtuvės dizaino akcentu.

Šis modelis yra 60 – mties centimetrų pločio, juodo stiklo, su nerūdijančio plieno kaminu ir dūmtraukiu. Tokio pločio garų surinktuvas tiks standartinei kaitlentei, nes jo plotis turi maždaug atitikti kaitlentės plotį.

Surinktuvas valdomas SliderTouch būdu. Tai reiškia, jog braukdami per prisilietimams jautrią valdymo zoną didinsite arba mažinsite ištraukimo galią. Galėsite nustatyti vieną iš keturių ištraukimo greičių – nuo silpniausio iki stipriausio. Stipriausia trauka dažniausiai įjungiama gaminant kelis patiekalus ar net kai kas nors virtuvėje užsirūko.

Šis garų surinktuvas turi kompanijos patobulintą perimetrinę ištraukimo sistemą P.A.E. Pritaikius ją oras traukiamas ne per centrinę dalį, o per prietaiso kraštus. Kas iš to Jums? Oro traukimas tampa labiau koncentruotas, sunaudojama mažiau elektros energijos ir garsas tampa tylesnis.

Daugiausia per valandą prietaisas gali ištraukti 701 m3 oro. Jums tai nieko nesako? Kaip išsiaiškinti, kokio galingumo garų surinktuvo reikia Jūsų virtuvei? Galingumas nustatomas pagal virtuvės dydį. Idealu, kai garų surinktuvas gali išvalyti visą patalpos orą nuo 10 iki 20 kartų per valandą. Taigi sudauginkite savo virtuvės ilgį, aukštį ir plotį ir žinosite, koks yra jos tūris. Padauginę dar iš 10-ies ar 20-ies jau žinosite, kokio galingumo prietaiso Jums reikia.

Surinktuve įrengtas laikmatis, taigi spustelėję atitinkamus simbolius valdymo zonoje galėsite užprogramuoti prietaisą, kad jis išsijungtų po tam tikro laiko. Taip pat yra veikimo indikatorius, kad žinotumėte, kada prietaisas yra įjungtas.

Garų surinktuve įrengtos 2 halogeninės lempos, ryškiai nušviečiančios gaminimo zoną. Šios šviesos ryškumą galima reguliuoti, jos dega ryškiai, tačiau taupo elektros energiją. Prietaisą galima panaudoti, kaip vieną iš virtuvės apšvietimo elementų.

Dauguma garų surinktuvų – tarp jų ir šis modelis – gali veikti ir ventiliacijos, ir recirkuliacijos režimais. Kai garų surinktuvas jungiamas prie ventiliacinės angos, jis sutraukia gaminamo maisto garus, juos perleidžia per filtrą ir išleidžia į išorę, t.y. lauk pro ventiliacinę angą. Tai vadinama ventiliacija.

Recirkuliacija – kai oras įtraukiamas į filtrą, jame išvalomas nuo kvapų ir garų, tuomet grąžinamas į virtuvę. Tam reikalingi anglies filtrai. Šiam modeliui jie užsakomi atskirai (filtro modelis 180177). 

Metalinis plaunamas riebalų filtras reikalingas, kad jame nusėstų riebalų dalelės gartraukiui veikiant ventiliacijos režimu. Šis filtras – daugkartinis, tereikia apsinešusį nuplauti šiltu vandeniu ir kempinėle.

Jei padiskutuotumėte su buitinės technikos ekspertu, jis patvirtintų, jog garų surinktuvo ištraukiamajame vamzdyje turėtų būti kuo mažiau sulenkimų. Tuomet jis veikia efektyviau. Techniniuose parametruose nurodomas ir rekomenduojamas jungties, t.y. ventiliacinės angos sienoje skersmuo. Šiam modeliui  jis turėtų būti 15 centimetrų.

Veikdamas maksimaliu greičiu garų surinktuvas skleidžia 58 decibelų garsą. Tai prilygsta normaliai žmogaus kalbai. Kadangi šiuolaikiniuose butuose virtuvė tampa pagrindine šeimos susibūrimo vieta, šiame modelyje įrengta pažangi garso izoliacija, dėl kurios jis veikia dar tyliau.


Specifikacija

Gamintojas Gorenje
Modelis DVG 6645 AX
Tipas Kamino tipo su stiklu
Spalva Juoda
Maksimali ištraukimo galia (kūb.m./val.) 701
Ortakio diametras (mm) 150
Triukšmo lygis (dB) 58
Plotis (cm) 60
Matmenys (AxPxG) 465-890x600x465
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.gorenje.lt

Panašios prekės

Gartraukis
Gorenje DVG 6645 AX

492,06 €

1.698,98 Lt

Gartraukis
Gorenje DVG 6545 XAX

489,17 €

1.689,01 Lt

Gartraukis
Gorenje DVG 8545 XAX

515,23 €

1.778,99 Lt

Gartraukis
Gorenje DVG 8645 AX

503,65 €

1.739,00 Lt