Kamino tipo su stiklu

Gorenje DVG 6545 XAX


Palyginti

489,17 €

1.689,01 Lt


Aprašymas

Tai – kamino tipo prie sienos montuojamas garų surinktuvas. Tokie surinktuvai dažniausiai atlieka ne tik oro ištraukimo, tačiau ir dekoratyvinę funkciją, tampa virtuvės dizaino akcentu.

Šis modelis yra 60 – mties centimetrų pločio, juodo stiklo, įrėmintas nerūdijančio plieno rėmu, dūmtraukis taip pat pagamintas iš nerūdijančio plieno.  Tokio pločio garų surinktuvas tiks standartinei kaitlentei, nes jo plotis turi maždaug atitikti kaitlentės plotį.

Šis garų surinktuvas turi išorinį variklį, kuris turi būti tvirtinamas prie lubų. Išoriniai varikliai paprastai turi didesnį galingumą, o jų atstumas nuo garų surinktuvo lemia mažesnį triukšmą virtuvėje.

Surinktuvas valdomas jutikliniu elektroniniu būdu. Spusteldami pirštu valdymo zonoje, galėsite nustatyti vieną iš keturių ištraukimo greičių – nuo silpniausio iki stipriausio. Stipriausia trauka dažniausiai įjungiama gaminant kelis patiekalus ar net kai kas nors virtuvėje užsirūko.

Šis garų surinktuvas turi kompanijos patobulintą perimetrinę ištraukimo sistemą P.A.E. Pritaikius ją oras traukiamas ne per centrinę dalį, o per prietaiso kraštus. Kodėl tai naudinga? Oro traukimas tampa labiau koncentruotas, sunaudojama mažiau elektros energijos ir garsas tampa tylesnis.

Daugiausia per valandą prietaisas gali ištraukti 485 m3 oro. Kaip išsiaiškinti, kokio galingumo garų surinktuvo reikia Jūsų virtuvei? Galingumas nustatomas pagal virtuvės dydį. Idealu, kai garų surinktuvas gali išvalyti visą patalpos orą nuo 10 iki 20 kartų per valandą. Taigi sudauginkite savo virtuvės ilgį, aukštį ir plotį ir žinosite, koks yra jos tūris. Padauginę dar iš 10-ies ar 20-ies jau žinosite, kokio galingumo prietaiso Jums reikia.

Surinktuve įrengtas laikmatis, taigi spustelėję atitinkamus simbolius valdymo zonoje galėsite užprogramuoti prietaisą, kad jis išsijungtų po tam tikro laiko.

Garų rinktuve įrengtos 2 halogeninės lempos, ryškiai nušviečiančios gaminimo zoną. Šios šviesos ryškumą galima reguliuoti, lemputės dega ryškiai, tačiau taupo elektros energiją. Prietaisą galima panaudoti, kaip vieną iš virtuvės apšvietimo elementų.

Šis modelis veikia ventiliacijos režimu - garų surinktuvas jungiamas prie ventiliacinės angos, jis sutraukia gaminamo maisto garus, juos perleidžia per filtrą ir išleidžia į išorę, t.y. lauk pro ventiliacinę angą.

Metalinis plaunamas riebalų filtras reikalingas, kad jame nusėstų riebalų dalelės gartraukiui dirbant. Toks filtras – daugkartinis, tereikia apsinešusį nuplauti šiltu vandeniu ir kempinėle.

Jei padiskutuotumėte su buitinės technikos ekspertu, jis patvirtintų, jog garų surinktuvo ištraukiamajame vamzdyje turėtų būti kuo mažiau sulenkimų. Tuomet jis veikia efektyviau. Techniniuose parametruose nurodomas ir rekomenduojamas jungties, t.y. ventiliacinės angos sienoje skersmuo. Šiam modeliui  jis turėtų būti 15 centimetrų.


Specifikacija

Gamintojas Gorenje
Modelis DVG 6545 XAX
Tipas Kamino tipo su stiklu
Spalva Juoda
Maksimali ištraukimo galia (kūb.m./val.) 485
Ortakio diametras (mm) 150
Triukšmo lygis (dB) 57
Plotis (cm) 60
Matmenys (AxPxG) 56-98x600x465
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.gorenje.lt

Panašios prekės

Gartraukis
Gorenje DVG 6545 XAX

489,17 €

1.689,01 Lt

Gartraukis
Gorenje DVG 6645 AX

492,06 €

1.698,98 Lt

Gartraukis
Gorenje DVG 8645 AX

503,65 €

1.739,00 Lt

Gartraukis
Gorenje DKG 552-ORA-S

822,23 €

2.839,00 Lt