Pakraunama iš priekio

Electrolux EWG147410W


Palyginti

425,00 €

1.467,44 Lt


Aprašymas

Electrolux EWG147410W – 7 kilogramų talpos montuojama skalbyklė. Ji valdoma mygtukais bei rankenėle. Pastarąja parinksite skalbimo programą. Temperatūrą, skalbimo programą bei kitus nustatymus matysite priekiniame skydelyje įrengtame skystųjų kristalų ekranėlyje.

Skalbyklė Electrolux EWG147410W turi tokias skalbimo programas: skirtą skalbti medvilnei, taip pat skirtą skalbti medvilnei su pirminiu plovimu, skirta skalbti sintetikai, taip pat sintetikai su pirminiu plovimu, ploniems, lengvai pažeidžiamiems audiniams, gręžimo programą, vandens išleidimo funkciją, skalavimo funkciją, apatiniams drabužiams skalbti skirtą programą. Taip pat skalbyklėje galima skalbti šilką, yra „skalbimo rankomis“ programa, su kuria galėsite skalbti net skalbimo mašinoms nepritaikytus rūbus. Dar yra ekonomiška programa skirta skalbti medvilnei, bei tokia pat ekonomiška medvilnės programa su pirminiu skalbimu.

Electrolux EWG147410W skalbyklė turi 4  lygių temperatūros nustatymo galimybę, galima plauti ir šaltu vandeniu, taip pat gręžimo greitį galima pasirinkti iš trijų greičių. Galima tam tikram laiko tarpui sustabdyti gręžimo ir skalavimo procesus skalbyklėje. Galima papildomai perskalauti skalbinius, nustatyti džiovinimo laiką, pasirinkti lengvo lyginimo programą, atidėti skalbimo pradžią ar, kaip jau minėjome, apskritai sustabdyti skalbimo procesą bet kurioje skalbimo fazės vietoje. Nustatytą skalbimo laiką skalbyklė gali skaičiuoti arba į priekį, t.y. kiek laiko praėjo, arba atgal – t.y. kiek laiko liko iki skalbimo pabaigos. Visi šie prietaiso parametrai ir programos tarnaus Jūsų patogumui. Jums tereiks rūpintis atrenkant spalvotus skalbinius nuo baltų ;)

Įrengtas ir vandens kontrolės indikatorius „Aqua control“. Sistema praneš, jei skalbikėje esantis vandens kiekis viršys įprastą normą. Ši sistema įrengta prevenciniais tikslais, kad netektų semti vandens iš virtuvės ar vonios.

Ši skalbyklė priklauso A – 20% klasei, pagal sunaudojamą elektros energiją.

Ciklui ji sunaudoja 52 litrus vandens. Didžiausias galimas gręžimo greitis – 1400 apsisukimų per minutę.
Prietaisas sunaudoja apie 1,05 kilovatvalandės elektros energijos.
Triukšmo lygis skalbiant siekia 56 decibelus, o gręžiant – 74 decibelus.


Specifikacija

Gamintojas Electrolux
Modelis EWG147410W
Tipas Pakraunama iš priekio
Maks. apsisukimai per min. 1400
Skalbinių kiekis (kg) 7
Starto atidėjimas +
Energijos klasė A-20%
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 1.05
Vidutinės elektros sąnaudos per metus (kWh) 190
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 52
Vidutinės vandens sąnaudos per metus (litr.) 10469
Matmenys (AxPxG) 820x600x550
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.electrolux.lt

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378