Electrolux EMS21400S | Mikrobangų krosnelės | technolux.lt


Mikrobangų krosnelė

Electrolux EMS21400S


Palyginti

85,00 €

293,49 Lt


Aprašymas

Tai –sidabrinės spalvos mikrobangų krosnelė, kuri yra kompaktiška, lengvai valoma ir turi kvarcinį grilį bei skaitmeninį ekraną. Krosnelės galingumas yra 1250 vatų, o grilio – 1000 vatų.

Būkime atviri – šiandien dažnam trūksta laiko pavalgyti. Tačiau įtempta darbotvarkė negali būti priežastis atsisakyti pietų. Mikrobangų krosnelė padės Jums tuomet, kai gaminti orkaitėje ar ant kaitlentės neturėsite galimybės.

Be to, galingas grilis net ir itin žiemiškais vakarais Jums leis prisiminti vasaros ant grotelių keptų kepsnių skonį, pasirinkę tokią funkciją savo patiekalus galėsite gardžiai apskrudinti.

Ši mikrobangų krosnelė valdoma sukiojamomis rankenėlėmis. Jūsų patogumui mikrobangų krosnelėje taip pat įrengtas šviesos diodų ekranas, kad galėtumėte bet kada patikrinti visus nustatymus.

Prietaisas turi įrengtus automatinio atitirpinimo ir programų nustatymus bei laikrodį su laikmačiu. Visuomet žinosite, kiek yra valandų (galėsite rinktis iš 12 ir 24 valandų paros suskirstymo) ir galėsite nustatyti tikslų laiką patiekalui kepti.

Automatinis atšildymas arba gaminimas pagal svorį reiškia, jog krosnelė pati nustato kepimo laiką, specialiais jutikliais pasvėrusį įdėtą patiekalą. Jums tereikia nustatyti maisto tipą. Funkcija praverčia, jei pavargote skaičiuoti, kiek patiekalui reikėtų kepti arba to nuoširdžiai nežinote.

Galėsite stebėti, kuriame gaminimo etape yra Jūsų patiekalas, nes prietaise įrengtas patogus apšvietimas bei įstiklintos durelės ir skaitmeninis ekranas. Čia bus pateikiama atnaujinta informacija apie esamus gaminimo nustatymus, gaminimo eigą.

Pasibaigus nustatytam kepimo ciklui krosnelė apie tai praneša garsiniu signalu.

Krosnelės vidaus talpa yra 21 litras.


Specifikacija

Gamintojas Electrolux
Modelis EMS21400S
Talpa (litr.) 21
Galingumas (W) 1250
Grilio galia (W) 1000
Laikrodis +
Valdymas taktinis
Spalva sidabrinė
Matmenys (AxPxG) 28,7 x 48,5 x 42,3
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.electrolux.lt

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/technolu/domains/technolux.lt/public_html/classes/core.php on line 1378