Pakraunama iš viršaus

AEG L78260TL


Palyginti

429,00 €

1.481,25 Lt


Aprašymas

L78260TL – 85 centimetrų aukščio bei 40  centimetrų pločio baltos spalvos iš viršaus įkraunama skalbimo mašina. Į šią skalbimo mašiną galite sudėti 6 kilogramus skalbinių, jos būgno talpa – 42 litrai. Gręždama ji pasiekia 1200 apsisukimų per minutę greitį.

Ši skalbimo mašina valdoma elektroniniu būdu – mygtukais ir rankenėle, o informacija apie skalbimo programas bei funkcijas matoma skystųjų kristalų ekranėlyje. Jame taip pat matysite įvairių papildomų skalbimo funkcijų simbolius, tokiu būdu Jums bus lengviau jas suprasti ir pasirinkti tinkamiausią.

Skalbyklėje L78260TL įdiegta technologija „Protex Plus“ užtikrina individualią ir atsargią visų jūsų drabužių priežiūrą. Jei norite, kad Jūsų drabužiai būtų skalbiami švelniai, tačiau efektyviai išskalbiami, vertėtų įsigyti skalbyklę, kuri automatiškai pritaiko skalbimo programą pagal drabužio tipą ir jo skalbimui keliamus reikalavimus. Šiame skalbyklės „Protex Plus“ modelyje įrengta ir technologija „OptiSense“. Jos dėka skalbimo trukmė, vandens ir elektros energijos kiekis automatiškai pritaikomi pagal įdėtų skalbinių kiekį bei tipą. Taigi Jūsų drabužiai (nesvarbu, ar jie būtų pasiūti iš patvarios medvilnės, ar iš lengvo šilko, ar gležnos vilnos) kiekvieną kartą bus išskalbti pagal individualiai pritaikytą tinkamiausią programą. Tokiu būdu galėsite juos nešioti ilgiau, drabužiai nesusitrauks, nenusidažys.

Atliktų tyrimų duomenimis „OptiSense“ skalbyklėse skalbiami drabužiai yra 30 procentų geriau apsaugomi nuo susidėvėjimo, palyginti su įprastomis skalbimo mašinomis.

Šioje skalbyklėje taip pat įrengta pažangi AWT skalavimo technologija, dar vadinama „dušo“ technologija, kuri užtikrins kruopštų skalbimo priemonių išskalavimą iš Jūsų drabužių. Skalavimas bus efektyvus net tais atvejais, kai skalbimo mašiną pakrausite iki pat viršaus. Šios technologijos dėka skalbiniai greitai sudrėkinami ir skalbimo priemonės ištirpsta greičiau. Skalbti pradedama nedelsiant, todėl skalbimo ciklas sutrumpėja, o drabužiai, patalynė, ar kiti tekstilės gaminiai išskalbiami nepriekaištingai.

Dėl įrengtos „Silent Systems Plus“ sistemos skalbyklė L78260TL veikia itin tyliai. Galėsite skalbti bet kada – net vėlai naktį – ir triukšmas neerzins Jūsų bei netrikdys kaimynų ramybės. Kuriant tyliąją skalbimo technologiją pritaikyta garso izoliacijos sistema, be to, įrengtas tyliai veikiantis skalbimo mašinos variklis. Skirtingai nei kituose skalbyklių varikliuose tyliajame (inverteriniame) variklyje neįrengti anglies šepetėliai. Todėl jis tarnauja gerokai ilgiau, nesusidėvi. Tai yra patvariausias, tyliausias ir taupiausias „AEG“ kompanijos sukurtas variklis.

Taip pat ši „AEG“ skalbyklė turi mažesnę vibraciją dėl patobulintos korpuso konstrukcijos ir veiksmingų amortizatorių. Ši skalbyklė veikdama skleidžia 52 decibelų garsą. Tai prilygsta tyliai žmogaus kalbai. Gręžiant skalbimo mašina skleidžia 76 decibelų garsą.

Skalbyklė turi švelniai atidaromą dangtį. Švelniai atsidarant bei užsidarant dangčiui jūsų prietaisas tarnaus ilgiau, visuomet užsidarys sandariai, be to, atidarytas dangtis užsifiksuos ir Jums nereikės jo prilaikyti viena ranka.

Prietaisas turi tokias skalbimo programas:
Medvilnei skalbti skirta programa, medvilnei skalbti skirta programa su pirminiu skalbimu, gležniems audiniams, pūkinei patalynei skirtos programos, tylioji programa (skirta skalbti naktį ar miegant namiškiams), ekonomiška programa (skalbiant taupoma elektros ir vandens resursai), gręžimo arba vandens išleidimo programa (skalbiant tyliuoju režimu skalbimo mašinos būgne lieka vanduo, todėl reikia jį išleisti), programa, po kurios skalbinius būtų lengva lyginti, greitoji programa – išskalbiama 3 kilogramai skalbinių per 20 minučių, „Super Eco 15 º C“ – ekonomiška skalbimo drungname vandenyje programa,  atšviežinimo garais programa ir lyginimo garais programa, sintetikai, vilnai bei džinsams (40 º C temperatūroje) skalbti skirtos programos. Taip pat yra atsargaus skalavimo programa, skirta labai ploniems, gležniems audiniams.

Taip pat galima rinktis iš skalbimo mašinos prietaisų skydelyje nurodytų papildomų funkcijų. Esant tam tikroje vietoje išteptiems drabužiams galite rinktis dėmių išėmimo funkciją, kuri, derinama su pagrindiniu skalbimu, padės geriau išskalbti dėmes iš rūbų. Arba tiesiog pasirinkti pirminio skalbimo (nedidelio skalbimo prieš pagrindinį) funkciją.

Galite rinktis laiko taupymo funkciją – tuomet skalbimo procesas bus vykdomas greičiau.

Jei manote, jog skalbiniuose dar liko šiek tiek skalbimo priemonių, galite rinktis skalavimo plus (prie skalbimo) arba papildomo skalavimo (po skalbimo) funkciją, kad drabužiai būtų dar kartą kruopščiai išskalauti.

Jei turite kažkur išvykti, ar priešingai – norite, jog skalbimo procesas pasibaigtų vos Jums grįžus, galite rinktis atidėtos pradžios funkciją ir skalbimo pradžią atidėti kelioms ar keliolikai valandų.

Galite užrakinti visus prietaiso mygtukus, kad smalsuoliai vaikai netyčia nenuspaustų kurio nors iš jų ir nesustabdytų skalbimo proceso ar nepakeistų jo funkcijų.

Kadangi šio tipo skalbimo mašinos kartais yra statomos tolimesnėse patalpose ar netgi pagalbinėse patalpose, prietaisas turi garsinį signalą. Įjungus jį, visuomet išgirsite priminimą apie pasibaigusį skalbimo ciklą.

Prietaisas turi 3 skyrelius įvairioms skalbimo priemonėms bei galimybę naudoti skystą skalbiklį.

Šioje skalbimo mašinoje įrengta aktyvi balanso kontrolė sumažina prietaiso vibraciją ir užtikrina, jog nuo būgne besivartančių skalbinių ji nepasislinktų iš vietos.

L76260TL skalbyklė turi efektyvią apsaugą nuo vandens išsiliejimo, taigi galite būti ramūs dėl savo vonios, turto, ir kaimynų sienų. Sistema „Aqua-control“  sudaryta iš vandens įleidimo žarnos ir integruotos apsaugos nuo vandens ištekėjimo. Įleidimo žarna turi dvigubas sieneles, taigi sumažėja tikimybė, jog ji prakiurs. Tokia sistema iš tikrųjų užtikina apsaugą nuo išsiliejusio vandens padarinių. Įvykus avarijai – net ir tuo atveju, jei prietaisas yra išjungtas, siurblys pamažu išleidžia vandenį iš skalbimo mašinos būgno. Apie įvykusį gedimą skalbyklė praneša garsiniu signalu „Aqua Alarm“, taigi blogiausiu atveju vandens išsiliejimą pastebėsite ir jo padarinius pradėsite šalinti tuoj pat, vos išgirdę įspėjamąjį signalą.

Skalbimo mašina turi 2 reguliuojamas kojeles, kuriomis galėsite šiek tiek reguliuoti jos aukštį ir 2 ratukus. Taigi sugalvoję ją perstatyti į kitą vietą, tai padarysite lengvai ir be vargo.

Skalbimo mašina L78260TL– priskiriama vienai taupiausių A+++ energijos klasei. Pagal skalbimo metu sunaudojamą elektros energiją ji priskiriama A klasei, pagal sunaudojamą gręžimo metu – B klasei  Skalbimo mašinai reikia apie 0,7 kWh elektros energijos bei 42 litrų vandens vienam skalbimui.

Buities technika skalbyklė skalbykle skalbimo mašina skalbimo masina inverterinis variklis pakraunama iš viršaus 1200 aps. AEG L78260TL


Specifikacija

Gamintojas AEG
Modelis L78260TL
Tipas Pakraunama iš viršaus
Maks. apsisukimai per min. 1200
Skalbinių kiekis (kg) 6
Starto atidėjimas +
Užraktas nuo vaikų +
Energijos klasė A+++
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 0.7
Vidutinės elektros sąnaudos per metus (kWh) 138
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 42
Vidutinės vandens sąnaudos per metus (litr.) 8490
Pastabos 10 metų varikliui
Gylis (cm) 60
Matmenys (AxPxG) 850x400x600
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.aeg.lt

Panašios prekės

Skalbyklė
AEG L78260TL

429,00 €

1.481,25 Lt

Skalbyklė
AEG L71260TL

394,00 €

1.360,40 Lt

Skalbyklė
Electrolux EWT1266ESW

330,00 €

1.139,42 Lt

Skalbyklė
Electrolux EWT1262ISW

300,00 €

1.035,84 Lt