Pakraunama iš priekio

AEG L6FBI48S


Palyginti

372,00 €

1.284,44 Lt


Aprašymas

L6FBI48S – 85 centimetrų aukščio bei 60 centimetrų gylio baltos spalvos skalbimo mašina. Į šią skalbimo mašiną galite sudėti net 8 kilogramus skalbinių, jos būgno talpa – 59 litrai. Gręždama ji pasiekia 1200 apsisukimų per minutę greitį.

Ši skalbimo mašina valdoma elektroniniu būdu, mygtukais, o informacija apie skalbimo programas bei funkcijas matoma skystųjų kristalų ekranėlyje. Jame taip pat matysite įvairių papildomų skalbimo funkcijų simbolius, tokiu būdu Jums bus lengviau jas suprasti ir pasirinkti tinkamiausią.

Skalbyklėje L6FBI48S įdiegta technologija „Protex“ užtikrina individualią ir atsargią visų jūsų drabužių priežiūrą. Jei norite, kad Jūsų drabužiai būtų skalbiami švelniai, tačiau efektyviai išskalbiami, vertėtų įsigyti skalbyklę, kuri automatiškai pritaiko skalbimo programą pagal drabužio tipą ir jo skalbimui keliamus reikalavimus. Šiame skalbyklės „Protex“ modelyje įrengta ir technologija „OptiSense“. Jos dėka skalbimo trukmė, vandens ir elektros energijos kiekis automatiškai pritaikomi pagal įdėtų skalbinių kiekį bei tipą. Taigi Jūsų drabužiai (nesvarbu, ar jie būtų pasiūti iš patvarios medvilnės, ar iš lengvo šilko, ar gležnos vilnos) kiekvieną kartą bus išskalbti pagal individualiai pritaikytą tinkamiausią programą. Tokiu būdu galėsite juos nešioti ilgiau, drabužiai nesusitrauks, nenusidažys.

Atliktų tyrimų duomenimis „OptiSense“ skalbyklėse skalbiami drabužiai yra 30 procentų geriau apsaugomi nuo susidėvėjimo, palyginti su įprastomis skalbimo mašinomis.

Skalbyklė L6FBI48S gali atnaujinti skalbinius garais. „SoftSteam“ – tai garų technologija, kuri leidžia švelniai išlyginti ir atnaujinti drabužio audinį. Įjungus lyginimo programą savo sijonus, kelnes, marškinius ar kitus drabužius iš skalbyklės ištrauksite beveik nesusiglamžiusius. Praktiškai galėsite atsisakyti lygintuvo, arba gerokai mažiau užtruksite prie lyginimo lentos. Atnaujinimo programa puikiai tiks trumpai vilkėtiems ir nedaug suteptiems drabužiams atnaujinti ir išlyginti. Ji tikrai pravers, jei prieš vykdami į darbą apsižiūrėsite, kad trūksta tvarkingų marškinių ar palaidinės.

Šioje skalbyklėje taip pat įrengta pažangi „Eco valve“ technologija. „Eco valve“ – tai tam tikras vožtuvas, užtikrinantis tolygų skalbimo priemonių patekimą į skalbimo mašinos būgną. Ši technologija – viena iš kelių priemonių, padedančių tobulai išskalbti Jūsų skalbinius.

Dėl įrengtos „Silent“ sistemos skalbyklė veikia itin tyliai. Galėsite skalbti bet kada – net vėlai naktį – ir triukšmas neerzins Jūsų bei netrikdys kaimynų ramybės. Kuriant tyliąją skalbimo technologiją pritaikyta garso izoliacijos sistema, be to, įrengtas tyliai veikiantis skalbimo mašinos variklis. Skirtingai nei kituose skalbyklių varikliuose tyliajame (inverteriniame) variklyje neįrengti anglies šepetėliai. Todėl jis tarnauja gerokai ilgiau, nesusidėvi. Taigi tai yra patvariausias, tyliausias ir taupiausias „AEG“ kompanijos sukurtas variklis.

Skalbyklės, kuriose įrengta „Silent“ sistema veikdamos skleidžia 50 decibelo garsą. Tai prilygsta tyliai žmogaus kalbai. Gręžiant skalbimo mašina skleidžia 74 decibelų garsą.

Skalbyklės durelių anga yra net 34 centimetrų skersmens, ją būtų galima prilyginti XXL dydžiui. Dėl didelės angos Jums bus lengviau įdėti ir išimti skalbinius. Dureles galima atverti iki 160 laipsnių kampu, todėl jos netrukdo įdėti arba išimti drabužių.

Taip pat įrengta „Anti-foam“ sistema. Ji neleidžia skalbimo metu susidaryti per dideliam putų kiekiui ir skalbiniai efektyviau išskalaujami.

Prietaisas turi tokias skalbimo programas:
Medvilnei skalbti skirta programa, medvilnei skalbti skirta programa su pirminiu skalbimu (skirta labiau įsisenėjusioms dėmėms išvalyti), tylioji programa (skirta skalbti naktį ar miegant namiškiams), sintetikai, sintetikai skirta programa, kad ją būtų lengva lyginti, gležniems audiniams, vilnai, pūkinei patalynei skalbti skirtos programos, gręžimo arba vandens išleidimo programa (skalbiant tyliuoju režimu skalbimo mašinos būgne lieka vanduo, todėl reikia jį išleisti), skalavimo programa, džinsų skalbimo programa, greitoji programa – išskalbiama 3 kilogramai skalbinių per 20 minučių, „Super Eco 15 º C“ – ekonomiška skalbimo drungname vandenyje programa,  ekonomiška medvilnės programa, taip pat drabužių atšviežinimo garais bei lyginimo garais programos.

Taip pat galima rinktis iš skalbimo mašinos prietaisų skydelyje nurodytų papildomų funkcijų. Esant tam tikroje vietoje išteptiems drabužiams galite rinktis dėmių išėmimo funkciją.

Taip pat – papildomo skalavimo funkciją, jei manote, jog skalbiniuose dar liko miltelių ar skalbiklių likučių.

Galite rinktis laiko taupymo funkciją – tuomet skalbimo procesas vyks greičiau.

Jei turite kažkur išvykti, ar priešingai – norite, jog skalbimo procesas pasibaigtų vos Jums grįžus, galite rinktis atidėtos pradžios funkciją ir skalbimo pradžią atidėti kelioms ar keliolikai valandų.

Galite užrakinti visus prietaiso mygtukus, kad žaidžiantys vaikai netyčia nenuspaustų kurio nors iš jų ir nesustabdytų skalbimo proceso ar nepakeistų jo funkcijų.

Prietaisas turi net 4 skyrelius įvairioms skalbimo priemonėms bei sklendę skystam skalbikliui, kad jis neišsipiltų.

Šioje skalbimo mašinoje įrengta aktyvi balanso kontrolė sumažina prietaiso vibraciją ir užtikrina, jog nuo būgne besivartančių skalbinių ji nepasislinktų iš vietos.

L6FBI48S skalbyklė turi net trigubą apsaugą nuo vandens išsiliejimo, taigi galite būti ramūs dėl savo vonios, turto, ir kaimynų sienų. Sistema „Aqua-control“  sudaryta iš vandens įleidimo žarnos ir integruotos apsaugos nuo vandens ištekėjimo. Įleidimo žarna turi dvigubas sieneles, taigi sumažėja tikimybė, jog ji prakiurs. Tokia sistema iš tikrųjų užtikina apsaugą nuo išsiliejusio vandens padarinių. Įvykus avarijai – net ir tuo atveju, jei prietaisas yra išjungtas, siurblys pamažu išleidžia vandenį iš skalbimo mašinos būgno. Apie įvykusį gedimą skalbyklė praneša garsiniu signalu „Aqua Alarm“, taigi blogiausiu atveju vandens išsiliejimą pastebėsite ir jo padarinius pradėsite šalinti tuoj pat, vos išgirdę įspėjamąjį signalą.

Skalbimo mašina turi 4 reguliuojamas kojeles, kuriomis galėsite šiek tiek reguliuoti jos aukštį.

Skalbimo mašina L6FBI48S priskiriama taupiausiai A+++++ energijos klasei. Pagal skalbimo metu sunaudojamą elektros energiją ji priskiriama A klasei, pagal sunaudojamą gręžimo metu – B klasei. Skalbimo mašinai reikia apie 0,8 kWh elektros energijos bei 52 litrų vandens vienam skalbimui.

Buities technika skalbyklė skalbykle skalbimo mašina skalbimo masina inverterinis variklis lyginimo garais programa 1400 aps. AEG L 6FBI48S L6 FBI48 S


Specifikacija

Gamintojas AEG
Modelis L6FBI48S
Tipas Pakraunama iš priekio
Maks. apsisukimai per min. 1400
Skalbinių kiekis (kg) 8
Starto atidėjimas +
Užraktas nuo vaikų +
Energijos klasė A+++ - 20%
Elektros sąnaudos ciklui (kWh) 0.8
Vidutinės elektros sąnaudos per metus (kWh) 156
Vandens sąnaudos ciklui (litr.) 52
Vidutinės vandens sąnaudos per metus (litr.) 9999
Pastabos 10 metų varikliui
Gylis (cm) 60
Matmenys (AxPxG) 850x600x600
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.aeg.lt

Panašios prekės

Skalbyklė
AEG L6FBI48S

372,00 €

1.284,44 Lt

Skalbyklė
Electrolux EWF1487HDW2

399,00 €

1.377,67 Lt

Skalbyklė
Electrolux EWF1408WDL2

564,00 €

1.947,38 Lt

Skalbyklė
Siemens WM14P4E8DN

499,00 €

1.722,95 Lt