AEG 47056VS-WN | Viryklės | technolux.lt


Viryklė

AEG 47056VS-WN


Palyginti

425,00 €

1.467,44 Lt


Aprašymas

AEG 47056VS-WN – 85 centimetrų aukščio bei 60 centimetrų stiklo keramikos viryklė. Prietaisas yra baltos spalvos, durelių stiklas – dvigubas. Ši ypatybė neleis orkaitės durelėms stipriai įkaisti gaminimo metu ir apsaugos jus ir virtuvėje žaidžiančius vaikus nuo nudegimų.

Viryklės AEG 47056VS-WN kaitinimo zonos yra „Hilight“ tipo. Tai – keraminių kaitlenčių kaitinimo elemento tipas. Pavadinimas „Hilight“ reiškia, jog ši kaitvietė įkaista dvigubai greičiau nei įprasta stiklo keramikos kaitvietė.

Taip pat prietaisas rodo likusią  kaitviečių šilumą. Tai reiškia, jog baigę gaminti galėsite ilgiau išlaikyti savo patiekalus šiltus ir jų nereikės antrą kartą šildyti. Tokiu būdu mažiau bus išnaudojama elektros energijos, sutaupysite.

AEG 47056VS-WN viryklė turi daugiafunkcinę orkaitę. Joje galėsite gaminti maistą greitai ir patogiai, nes šioje orkaitėje galima kepti iškart kelis patiekalus skirtinguose lygiuose. Jei pasirenkate ventiliatoriaus ir kaitinimo elemento kepimo programą, karštis tolygiai paskirstomas po visą orkaitę. Neabejokite, jog Jūsų patiekalai iškeps puikiai ir bus gardūs.

Virš orkaitės įrengtas elektroninis laikmatis. Jis leis tiksliai valdyti savo laiką: praneš Jums apie kepimo pabaigą arba tai, kad orkaitės viduje pasiekta pakankama temperatūra garsiniu signalu, rodys kepimo trukmę, rodys, kada patiekalas baigs kepti arba kiek laiko liko iki kepimo pabaigos minutėmis. Jei informacija bus nereikalinga, galėsite tiesiog išjungti ekranėlio rodmenis.

Orkaitė iš viso turi 8 kepimo funkcijas. Tai: Kaitinimas iš apačios – tinka gaminiams iš traškios tešlos kepti bei maistui šildyti. Jei nustatysite žemą temperatūrą šios funkcijos dėka taip pat galėsite pašildyti lėkštes. Atitirpinimas – tiks jei norėsite ką nors tolygiai atitirpinti. Ventiliatorius ir žiedinis kaitinimo  elementas – įjungus šią funkciją geriausiai kepa mėsa. Ji kepama lyg ant iešmo, tik šio kepimo pliusas – nereikia mėsos laistyti ar apversti. Naudojant šį kaitinimo elementų derinį iškepusi mėsa bus traški, tačiau minkšta. Ventiliatorius, žiedinis kaitinimo elementas ir apačia – šis derinys skirtas didesniems paukštienos ar mėsos kepsniams kepti. Vienu metu sujungiami trys kaitinimo elementai: ventiliatorius, kaitinimas iš apačios bei keptuvas. Dėl šio derinio Jūsų patiekalai visuomet puikiai iškepa, būna traškūs ir gardūs. Ventiliatorius, viršus ir kepintuvas – ventiliatorius išsklaido viršutinio kaitinimo elemento ir kepintuvo įkaitintą orą. Pasirinkę šią funkciją vienu metu galėsite ką nors kepti dvejose skardose. Kepintuvas – naudojant šį kepimo būdą, Jūsų patiekalai bus apskrudę iš viršaus ir traškūs. Viršus ir apačia  arba tradicinis kepimas – šis metodas tiks ruošiant maistą pagal tradicinius receptus. Kepimui naudojamas ir viršutinis, ir apatinis kaitinimo elementai. Toks kepimo būdas ypač tinka įvairiems tešlos gaminiams bei pyragams kepti, taip pat kai kepate maistą vienoje lentynoje. Viršus ir kepintuvas – panašiai kaip ir kepant su žiediniu kaitinimo elementu – puiki funkcija kepant įvairius kepinius ar norint užbaigti kepimą gardžiai apskrudinant pyragą, duoną ar picą.

Viryklės AEG 47056VS-WN orkaitėje įrengtas elektrinis kepintuvas bei termostatas. Tai prietaisas (ar įtaisas), skirtas palaikyti pastoviai temperatūrai orkaitėje gaminimo metu. Pavyzdžiui, jei nustatote 200 º C temperatūrą, termostatas būtent tiek ir palaiko. Pasiekus šią temperatūrą, termostatas trumpam išjungia kaitinimo elementą, ir vėl įjungia, kai temperatūra ima kristi. Tokiu būdu kaitinimo elementas ar jų visuma (priklauso nuo gaminimo funkcijos) dirba „pulsavimo“ režimu.

Viryklės AEG 47056VS-WN orkaitėje yra įrengti dviejų lygiu teleskopiniai skardų laikikliai.

Šalia ekranėlio įrengta kontrolinė lemputė, kuri rodys Jums, kada orkaitė yra pakankamai įkaitusi, kad galėtumėte pašauti į ją patiekalą. Viduje įrengtas apšvietimas, kad galėtumėte detaliai stebėti visą kepimo procesą ir neištraukdami patiekalo matytumėte, ar jis jau paruoštas, ar reiktų pakepti ilgiau.

Po orkaite įrengtas stalčius virimo ir kepimo indams laikyti. Susidėję čia įvairius virtuvės reikmenis visuomet turėsite juos po ranka, lengvai rasite bet kurį daiktą, o viryklė ir orkaitė nebus užgriozdinta rakandais.

Viryklės AEG 47056VS-WN orkaitės dureles galėsite išimti – tuomet dar patogiau bus jas išvalyti. Galėsite kepimo metu ištraukti dalį padėklo ir pažiūrėti, kaip kepa Jūsų patiekalas.

Orkaitėje taip pat rasite: 1 juodo emalio kepimo padėklą, 1 juodo emalio riebalų surinkimo padėklą bei vienerias chromuotas groteles.

Viryklės bendra galia yra 9 900 vatų. Kepintuvo galia siekia 1900 vatų, keturių „Highlight“ tipo kaitviečių galingumas varijuoja nuo 1200 iki 2200 vatų. Jų dydžiai: nuo 14,5 iki 21 centimetro skersmens.
Orkaitės tūris yra 74 litrai, prietaisas priskiriamas A energijos klasei.


Specifikacija

Gamintojas AEG
Modelis 47056VS-WN
Spalva Balta
Kaitvietė Elektrinė
Orkaitė Elektrinė
Durų stiklų skaičius 2
Viryklės dangtis Nėra
Ekranėlis +
Laikrodis +
Laikmatis +
Valdymas spaudžiamomis rankenėlėmis
Talpa (litr.) 74
Plotis (cm) 60
Matmenys (AxPxG) 850x600x600
Garantija (metai) 2
Gamintojo puslapis www.aeg.lt

Panašios prekės

Viryklė
Siemens HA744230U

649,00 €

2.240,87 Lt

Viryklė
Gorenje EC 67551 AW

669,00 €

2.309,92 Lt

Viryklė
Electrolux EKC6450AOW

369,00 €

1.274,08 Lt

Viryklė
AEG 47056VS-WN

425,00 €

1.467,44 Lt